Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett divat női oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett divat női oldalon az, hogy "jó egyedül is", "majd kialakul"?

Figyelt kérdés
magyarul szarnak mindenbe, ismerkedni nem akarnak, majd lesz ami lesz, nekem nem kell senki, nem akarok függeni senkitől?
2017. aug. 7. 18:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
12%

El ne hidd :D

Csak tudják h nem olyan nők, akik nagyon keresettek, és ez a rizsa :D

23N

2017. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
5%
Mert a nagyfarku herceg nem ment el ertuk bmw-n, akkor meg mar nem ernek semmit, tehat minek probalkozni.
2017. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

Sosem ismerkedtem direkt, az ilyen random ismeretlen próbálkozókat mindig elhajtottam. Mindig jól éreztem magamat egyedül szóval sosem éreztem kényszert, hogy akár interneten akár az utcán nekiálljak ismerkedni a random bepróbálkozókkal :D

A spontán ismerkedéseket szeretem, amik helyzetből alakulnak, pl munkahelyen, hobbin keresztül megismerek ELŐBB valakit egy picit, mielőtt bármelyikünk lépne, mert akkor már esetleg úgy gondolom, hogy erre a srácra érdemes pazarolnom az időmből.

2017. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
0%
Én is ilyen vagyok fèrfibe részben lehet igaz az egyes kommentje de nem emiatt a kapcsolat önfelàldozàst igènyel de ha olyan helyzetbe vagy amikor pl a munka követeli meg vagy az őseid vàrnak el nagyon sok dolgot akkor libikókázni kell és libikókàzva meg nem fogok kapcsolatba menni
2017. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
3%
Én ilyen srávot ismertem, akinek szerintem azóta sincs senkije, mert őt nem érdekli. Valójában persze nahyon is érdekli hogy nincs barátnője, csak megpróbál vele nem törődni.
2017. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanazt akartam írni, mint a 3-as válaszoló.
2017. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor szoktam ilyet mondani, mikor nincs kedvem társat keresni meg randikra járni, meg ilyen hülyeségek. Szóval nem a párkapcsolatban éléshez képest jó az egyedüllét, hanem a társkereséshez képest...
2017. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
98%
Én is a spontán ismerkedést szeretem a legjobban ,de egyedül is boldog vagyok a nagyvilágban, nemkell nekem ahhoz párkapcsolat ;))) Erős személyiségem van,nem vagyok kapcsolatfüggő se
2017. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
1%
A lepontozasokbol latszik hogy megjottek, az eros szemelyisegu selejtek.
2017. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%
9# csak irigykedik,ne is törődjetek vele ;)
2017. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!