Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kialakul barátság magától...

Kialakul barátság magától vagy egyedül maradok mert külföldi vagyok?

Figyelt kérdés
Jövőre Olaszországban tanulok tovább. Egyedül megyek. Semmi, imerősöm,barátom,rokonom nincs kint. Egyetemre megyek tovább. Vajon ott kialakul majd barátság? Lesznek kint barátaim? Nagyon szeretem az olasz életmódot ezért is szeretnék oda menni csak félek hogy mivel én külföldi vagyok vagyis magyar ezért kinéznek és soha nem lesz senki akivel mondjuk eltöltöm napjaimat,hétvégéket és rossz lesz
2014. jún. 16. 00:02
 1/5 anonim válasza:

En annak idejen, ugyan igy mentem ki az usaba, csak en nem tanulni. Az eleje nagyon nehez volt, sokszor megfordult a fejemben, hogy vissza, de nem tudtam mar visszanezni. Tobb ev be telt mire kitudtam alakitani baratikort.

De nyilvan egy egyetemen tobb a veled egykoru, igy biztosan konnyebb lesz uj baratokat vagy ismerosoket szerezned. Szerintem a lenyeg, hogy add magadat, ha kezdemenyezo vagy kezdemenyezz, hanem, akkor ne. Szerintem meg rajtad kivul lesznek kulfoldiek, veluk is tudsz baratkozni es ismerkedni. En az olasz embereket nem ismerem kulonosebben, de volt egy munkatarsam aki olasz volt es o nagyon kozvetlen konnyen haverkodos tipus, szoval szerintem csak fel a fejjel.

2014. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleinte lehet, hogy fel se tűnik nekik, hogy külföldi vagy, Te leszel az a csendes lány/fiú(?). Szerencsédre az olaszok nagyon könnyen barátkoznak, ha északra mennél, akkor kicsit nehezebb lenne. Lehet, hogy időbe fog telni, de lesznek barátaid, ne félj :)
2014. jún. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Északra megyek:) Köszönöm a válaszokat!:)
2014. jún. 16. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Az észak alatt Norvégiát, Svédországot, Finnországot értettem :D
2014. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja már értem:D Köszönöm a válaszokat!:)
2014. jún. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!