Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha a fiu nem néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a fiu nem néz ki jól, akkor marad az, hogy túráztatjátok hetekig, hogy kialakuljon a vonzalom? A szép fiuknál meg hamar kialakul és velük rövid idő után feküdtök le?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 20:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Aki számomra nem jön be, azzal én szóba se állok, minek húzzuk egymás idejét? Teljesen felesleges. :)
2017. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
tehát ha bejön egy fiu aki joképü akkor neki ugyanannyi idő után adod magad, mintha egy csunya fiu, okkkk
2017. aug. 6. 20:12
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Olyannak, akit csúnyának tartok, nem fekszem le, és nem is túráztatom.

Aki tetszik kívül és belül, az rojtosra bszhat, amint megkívánjuk a dolgot mindketten.

Ez van.

2017. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

"tehát ha bejön egy fiu aki joképü akkor neki ugyanannyi idő után adod magad, mintha egy csunya fiu, okkkk"


Tanulj már meg értelmesen MAGYARUL!!!! fogalmazni, mert ez olyan értelmetlen mondatod lett, hogy csak na!

Mi a francot akartál te itt makogni nekem?

2017. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
neked semmit
2017. aug. 6. 20:19
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

Ha "túráztatom" (=adok neki esélyt, hogy a személyiségét megismerve kialakuljon bennem vonzalom), akkor az a baj, ha meg nem tetszik és ezért egyből lerázom, akkor felszínes vagyok, mert esélyt sem adtam.

Srácok, akkor mit akartok, ha semmi sem jó nektek? Még ti sem tudjátok...

22/L

2017. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%

"neked semmit"


:D :D :D


Mégis az én válaszomra reagáltál teljesen értelmetlenül. :D

Vagy akkor magadban beszéltél? :D

Korán kezdődik nálad az elbutulás. :)

2017. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
szerintem ezen csak te röhögcsélsz magadban
2017. aug. 6. 20:23
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Mert röhejes, mikor valakit szembesítenek a hibájával, és az, ahelyett, hogy elismerné, hogy igen, hibázott, még ő van felháborodva, hárít, hogy ő nem hibázott.

Te pontosan ezt csináltad.


Nevetséges vagy, ezért nevetek rajtad. :)

2017. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#3. Ha cafatosra is ér, akkor dobj egy privátot :D

31/f

2017. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!