Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyen nővel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen nővel nem jönnétek össze semmiképp?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokat is írjatok :-)

2017. aug. 7. 18:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Írjatok kort is! :)
2017. aug. 7. 18:40
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha csak szexelni akarok az illető hölgyeménnyel és mondjuk csak egyszer, akkor lesz**arom milyenek a belső tulajdonságai csak nézzen ki jól, legyen elég vonzó külsőre.
2017. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%
Dagival nem (akár plusz 3 kiló) ,illetve beteggel, szegénnyel nem jönnének össze. 22L
2017. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
A leggyakoribb kizaro ok ha pszichiatriai eset a no. Minden mas, attol fugg.
2017. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
3# Te az itteni hisztis kisfiúk lány megfelelője vagy?
2017. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
aki full negativ, folyton siránkozik, mindenben a rosszat látja
2017. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Akinek nincs hobbija, nincs semmi amiben szakértő lenne, nem tud miről beszélni...stb. Tehát ilyen unalmas nővel semmiképpen se jönnék össze. De azt is írhatnám, hogy buta, hülye, mert nálam az intelligencia mindennél fontosabb.
2017. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A legrosszabb ***** válasza:
3%
Semmilyennel sem.
2017. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Túlsúlyos nővel, illetve a klasszikus kiéltem magam, de most már tisztességes nő vagyok típussal. Az utóbbi keressen magának más naív balekot.
2017. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Én pszichiátriai esettel is össze jönnék. Én is pszichiátriai eset vagyok. Gyógyszereket szedek, sörözök, mentálisan sérült vagyok, szorongok, öngyilkos akarok lenni, szóval minden féle nővel össze jönnék, legyen az a nő roma, vagy zsidó, esetleg biszexuális, vagy muszlim én össze jönnék mindenkivel.
2017. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!