Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha semmiképp nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha semmiképp nem akarok olyan "férfivé" válni, amilyen a mai nők számára az ideál? (ha nem olvasod végig, NE KOMMENTELJ)

Figyelt kérdés

Aki napi legalább 1 órát a tükör előtt tölt, aki sportol. Aki mindig vidám és "pozitív", és akinek egyetlen sz.r napja nincs, mert ő annyira tökéletes és elégedett a világgal. Akinek emellett semmi önálló véleménye nincs is a világ eseményiről, pusztán önmagáról, vagy az érdeklődési köréről tud beszélni. Aki éppen emiatt egy közkedvelt társasági ember, az est fénypontja. Aki nagyon jól tud csábítani mézesmázas szavakkal, és olyan nőt szerez magának, amilyet akar. Aki megadja az illúzióját annak, hogy rejtélyes, intelligens, humoros és végtelenül érzelemgazdag. Akinek sok pénze van, vagy ha még nincs, akkor nagyratörő tervei, ami miatt jó befektetésnek tűnik minden nő számára. Aki megjátssza, hogy milyen végtelenül empatikus, miközben gúnyosan lenéz és megvet minden nála alacsonyabb egzisztenciával bíró vagy csak szerencsétlenebb embert. Akinek a nő ugyanolyan egzisztenciális kellék, mint az autó, csak ezt ügyesen titkolja. Aki önmegvalósítás címén mindenki mást elnyom és lelkifurdalás nélkül megnyomorít, ha az érdekei úgy kívánják. Akinek valójában egyedül önmaga és senki más nem fontos, és a példaképe Brian Tracy.


Lehetne még hosszan folytatni a sort. Nekem mindez adott lenne, el tudnám érni, nem mintha nemes cél lenne: jól keresek, jól nézek ki és adok is magamra, terveim vannak, tudok szellemes lenni és humoros. Az eddigi exeim közül nem egy úgy emlékszik vissza rám, hogy velem volt a legérzelemdúsabb, legbensőségesebb kapcsolata, még ha sokat is veszekedtünk. Mégsem volt 2-3 komoly kapcsolatnál több az életemben, mert nagyon nem szimpatizálok az ilyen lelketlen gazemberekkel, és ennek nyilvánosan hangot is adok. Ezek után pedig nem leszek más, mint: irigy, rosszindulatú, nehéz természetű, antiszociális, ami épp tetszik, persze 90%-ban a hátam mögött, de a végeredmény ugyanaz, túl sok nő nem akar ezek után szóba állni velem, ha meg példának okáért a genderről vagy az abortuszról is kifejtem a véleményem, akkor még az a férfi is én leszek, akivel "akkor sem feküdnék le, ha az utolsó lenne a Földön".


Egyszóval, a tököm tele van azzal, hogy olyan semmirekellő szélhámosok ma a nők ideáljai, mint pl. Kasza Tibi meg Lakatos Levente - az előbbi konkrétan szemináriumot tart(!) arról, hogy hogyan kell az együgyű nők tömegeit olyan módon manipulálni, hogy az minél több lájkot és pénzt hajtson fel Facebookon, és ebből nincsen botrány, nem cikkeznek; a másik meg, aki ma Magyarország legnépszerűbb "írója", és a könyveit marketingesek írják, egy tipikus playboy, aki a legpofátlanabb módon hiteti el még az 50 feletti egyedülálló nőkkel is, hogy az ajtajukon egyszer csak majd betoppan a nagy Ő, és nekik semmi mást nem kell tenni, csak a karjába omlani (a csávón egyébként borzalmasan látszik a felvett szerep, na meg az, hogy saját magát és a rajongóit is megveti). Képtelen lennék ilyen aljadék hazudozóvá válni, pedig ma ez a menő, ez kell a nőknek, és nem látnak keresztül a legáttetszőbb hazug álcán sem!


Eközben meg mintha valamiféle véleménydiktatúra lenne, és itt egyáltalán nem a jogi szintről beszélek, hanem ha kicsit is eltérő álláspontot foglalsz el bármilyen kérdésben, mint a nagy átlag máris alacsonyabb rendűként vagy valami félkegyelműként tekintenek rád. Igaz ugyan, hogy a természetemnek köszönhetően a barátaim stabilak - nagyon megválogatok mindenkit, akivel kapcsolatba kerülök, így akik mellettem állnak, azok nem felszínes idióták, hanem tényleg a golyó és közém állnának, ha olyan helyzet állna elő, és ez persze fordítva is igaz.


Mit gondoltok erről? Ti képesek lennétek áldozni a személyiségetekből a karrier vagy anyagi érvényesülés oltárán? Ha innen, hol van a határ?


Kérlek, csak akkor kommentelj, ha valódi véleményed van, és nem csak az átlag maszlagot nyomod, ami minden tucat ember száján elsőre kibukik, ha sértve érzi a saját semmirekellő, teszetosza véleményét (ha a fentebb leírtakon felháborodtál, akkor jó eséllyel ilyen vagy). 29/F


2017. ápr. 12. 13:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%

Mit tegyél? Akkor ne válj olyanná.

Én például marhára utálom az olyan pasikat akikről írtál.

Keress olyan nöt akinek nem ezek az elvárásai. Van belöllük böven.

Nyilván ha csak a plázacicákat vagy a pénzéhes csajokat veszed észre nehéz lesz.

n24

2017. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Még jó, hogy különbözőek vagyunk és nem mindenkinek az ilyen férfiak az ideáljai. :) Én pl ki nem állhatom Kasza Tibit, idegesít amikor tőle osztanak meg bármit és ott az idővonalamon. Lakatos Leventét nem ismerem. Viszont ha te azt gondolod, hogy minden nőnek ez kell, felmerül a kérdés, hogy neked az olyan nők kellenek, akik a kérdésedben említett férfiakra buknak?
2017. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
16%

Én bàrmit megteszek a sikerért,ha kell taposok is igen.

Lehet önzõ vagyok de elõbb én aztàn màs.

A nõknek meg megadom amire vàgynak,kisportolt izmos test,igényes megjelenés,szolis bõr,igényes autó,törtetõ karrierista hozzààllàs.

Példaképem Donald Trumph,Brian Tracy,Lengyel Sàndor(EOS alapítója Gattyàn tanàra),Gattyàn György,A Berki,Lazar Angelov.

Olyannà vàlltam amire a szép vékony fullos nõk vàgynak,én így érzem magam jól.


Ha nem fejlõdsz akkor maradsz a kis szürke pali akit senki se vesz észre aki majd a panelban lakik a putriban az elhízott otthonkàs rövidhajú asszonnyal,nyaralàs talàn Balatonra két évente.


Melyikre vàgysz luxus fullos élet vagy az àtlagos.

2017. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Költőnő? ***** válasza:
86%
Engem a Kasza gyerek az kimondottan taszít, de olyan emberrel se állnék le, aki azt nézi, h más más más.
2017. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Az olyanokat én se preferálom, de te se tűnsz matyóhímzésnek.
2017. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

3# Ha mást nem is, "a berkit" munkám során személyesen is ismerem és nem csupán futólag. Nagyon szomorú, hogy a bérelt Porschéjéval, tesztoszterontól duzzadó izmaival, amivel konkrétan tönkreteszi a szervezetét és állandóan feszült, idegbeteg, ő a te személyes példaképed, hogy a listán szereplő többi arcról ne is beszéljünk. Persze, bőven van abban befektett energia, ha úgy tetszik akár munka is, hogy ilyen elb.szottá vált, mint amilyen már most is, de erősen kétlem, hogy ez neki vagy neked is megérné hosszú távon.


Azért köszönöm, hogy őszinte vagy. Minden támadás nélkül kérdezem, hogy most érzed, mi fog maradni a személyiségedből, ha folyamatosan ebben az "önmegvalósításban" szenvedsz? Hány éves vagy?

2017. ápr. 12. 14:07
 7/30 anonim ***** válasza:
48%

Nem olvastam végig, mégis kommentelek.

Már az első mondatod sántít. Valószínű a többi sem több részigazságnál.

2017. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Egyrészt nem minden nő vágyik ilyen férfiakra, ne általánosítsunk. Nekem ez a kisportolt szolimajom bájgúnár típus sose jött be és ismerek még sok nőt, aki így van ezzel. Ha nem akarsz ilyen lenni, akkor ne legyél és kész, ne foglalkozz tovább a témával. Mindig lesznek olyan emberek, akik nem lesznek szimpatikusak és feldühítenek. Csak azt nem értem, hogy miért foglalkozol ennyit ezzel. Ha megvannak az elveid, akkor azokat követve próbálj a legjobb lenni és ki fogsz tűnni az ilyenek közül. Csak ne másokkal foglalkozz, hanem saját magaddal! Ha másokkal vagy elfoglalva, az mindig önbizalomhiányt sejtet és visszás érzéseket vált ki másokból.
2017. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%
Hát az a veszély nem fenyeget,hogy "férfivé" válj....
2017. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
7# Nem ismerlek, mégis véleményezlek. Mindkét mondatod sántít, mint ahogy az egész lényed is, főleg nyakrészen felül.
2017. ápr. 12. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!