Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sikertelen/szűz pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sikertelen/szűz pasiknak miért javasolják itt sokan, hogy érdemesebb prostizni, mint barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam már ezen az oldalon sokaktól, hogy a prostizás is sokkal jobban megéri, mert ugyanannyira viszi el a pénzt, mint egy barátnő, de legalább minden vágyat kielégít. Nos. Felnéztem a rosszlányok.hu oldalra és azt vettem észre, hogy valami elképesztően gyér a felhozatal Mo. második legnagyobb városában is, nemhogy más vidéki városokban. Persze Bp.-n vannak, hamvas testű, érzéki angyalarcú fehér (szöszi) csajok is, de gondolom nekik meg többszöröse a tarifájuk, mint a hagyományos klasszikus, igényesebb örömlányokénak. Szóval abban az esetben nem tudom elhinni, hogy hosszú távon anyagilag ugyanakkora kiadás lenne, mint a "nehezebb út". Gondolom egy hagyományos örömlány is elkér alsó hangon egy 10-15k-t fél/1 óráért. A probléma csak ott kezdődik, hogy ezek a vidéki "hölgyek" mindegyike vagy egy "nem ezen a nyáron barnult" Kalányos Zsaklin vagy pedig egy kivénhedt +35-ös luvnya esetleg egy igénytelen huszonéves narancsbőrös molett ribi. Ja és gondolom aznap sem én lennék az első neki. Ebbe belegondolva pedig "kellemes" lehet az előjáték. Oké, azt aláírom, hogy egy átlagos barátnő is viszi a pénzt, ha el kell hívni ide-oda randin, de az is csak a kezdeti ismerkedés során van így. Később viszont - persze ha összejön egy normális lánnyal - akkor el nem tudom képzelni, hogy heti szinten több tízezret kelljen rá költeni. És akkor legalább biztos vagyok benne és a szemem előtt látom, hogy fehér lánnyal hozott össze a szerencse.

(Ui.: Ha valaki tud privátban fehér, igényes, fiatal Debreceni lányt linkelni azért hálás lennék.)



2017. aug. 9. 00:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Egy baratno max havi szinten visz el egy 10-est de lehet sokat mondtam. Azert tanacsoljak, mert ezek annyira szerencsetlenek es csorok, hogy nekik csak felevente futja a 10K/orara, kozben rohognek a markukba, hogy kijatsszak a "rendszert", milyen zsenialisak, mas meg kolti a (szerintuk) tobb 10 ezret meg 100 ezret (ja, ilyet is olvastam mar itt, hogy valaki szerint egy atlagos!! lany havi 100K XD) egy honapban a baratnore aki meg analba se engedi cserebe :'(
2017. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
56%

Uh, most párkapcsolatot akarsz, vagy gazdaságos barátnőt?


Az asszony összetörte a kölcsön kocsit 1 millió a kár. egy 15 ezeres nőnél sokáig el lettem volna belőle.

Egy barátnő vagy feleség sokba kerül hosszú távon.


Nem kell elképzelni, majd elkölti. Egy heti bevásárlásunk 70 ezer körül van.

2017. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj, én szűz vagyok, de sikertelennek nem mondanám magam, inkább csak baromi pechesnek.

4 szép (nem prostituált) lánnyal is meglehetett volna már, de én egyiküket sem szerettem, kicsit sem, ők viszont már jóval erősebb érzelmeket tápláltak, amit nem akartam kihasználni.

3 lány volt eddigi éltem során, akikbe tényleg nagyon belezúgtam, velük összejöttem volna, de ők meg tőlem nem akartak semmit.

Prosti nekem nem kell, soha nem is merült fel. A szüzességemről meg rajtam kívül senki nem tud, még csak nem is gyanítják, ez így is van jól, mert ez csak rám tartozik.

Lehet, hogy velem van a baj, de nekem nem csak a szexen jár az eszem. Természetesen vágyom rá, de ez csak egy dolog a sok közül, ami egy kapcsolatban majd várni fog rám.

2017. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerű, Kérdező - mert más reális esélyük nincs arra, hogy reálisan együtt legyenek egy lánnyal, mióta az extrovertált kúrógépek elárasztották a társkeresőket, chateket meg minden létező helyet, ahol ismerkedni lehet. Egy bulikirály helyimenőcsávóval szemben miféle esélyei vannak egy áltagpasasnak? Valahol nulla és mínusz végtelen között.


A prosti azért előnyösebb, mert ott azt kapod, amire befizetsz. Nem kell hónapokon keresztül randizni, nincs az, hogy otthagy egy jóképűbb, gazdagabb fószerért, és a pénzedért azt teszi, amiért fizetsz, nem huzigálja a száját, különben nincs zseton, és lehúzhatja a rolót. Az ügyfelekből él, nem engedheti meg magának, hogy visszaessen a forgalma.


Írod, hogy milyen sok pénzbe kerülnek. Hát barátom, ingyen sajt az egérfogóban. Ha minőséget akarsz, fizess érte. Az ápolt, szép, fiatal, csinos bérnőstények bizony sok pénzt elkérnek, és még így is olcsóbban kijössz, mintha hónapokig pumpálod a pénzt egy csajba, oszt a végén lelép egy kigyúrt kőgazdag tahóval, te meg ott vagy ahonnan elindultál, csak éppen elpisáltál egy rakás pénzt a semmire. A netes hirdetések 99%-a valódi, ha nem akarsz, nem fogsz gereblye fogú hájas cigánykvát kifogni. Ha persze nincs elég pénzed, akkor prostiból is csak retkes 3,14nájú buckalakót tudsz majd kifogni.


"Egy baratno max havi szinten visz el egy 10-est de lehet sokat mondtam."


Mindent belekalkuláltál? A rezsit, élelmiszert, öltözködést, utazási költségeket, szórakozást, satöbbi? Csak mert 50 ezer alatt ezt te nem úszod meg havi szinten, aranyapám.

2017. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Rezsit? Ha eljutunk az együttélésig, már bőven közösen fizetünk. Utazás? Bérletet vesz magának. A szórakozást és a kaját szintén magának fizeti mindenki, a randizós korszak elejét, azt az 1-2 hetet meg ne számoljuk már. Aki nem veszi észre, hogy valaki tényleg érdeklődik-e iránta vagy csak le akarja húzni, az meg egy igazi balf--asz. Öltöztetni meg vagy magát öltözteti, vagy a szülei öltöztetik, ha fiatal.
2017. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A legrosszabb ***** válasza:
58%
#1: Egy barátnő havi szinten egy tízest? HOL ÉLSZ TE, EMBER?
2017. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem javasolja senki, épp ellenkezőleg, ahogy olvasni szoktam a válaszokat.. egyébként egy prosti és egy barátnő ég és föld (nem olvastam el de a kérdésed alatt biztos jó sok baromságot összeszedtél),de ha te nem tudod mi a különbség köztük,akkor én inkább itt be is fejeztem..
2017. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert ebbe a pénzen kívül nem kell befektetni semmit. Egy kapcsolatban az ember elvárja a kölcsönös törődést, figyelmet, hűséget, nőként is csomó dolgot megtesz ugyan a párjáért, de csak akkor, ha a pasiban van igyekezet. 10-20k-t odab aszni meg könnyebb, mint valakit emberként tisztelni, beszélgetni vele, miegymás.


Nem vagyok szarrágó, de tudom nagyjából, mennyit költöttek rám az eddigi párkapcsolataimban fél-1 év alatt. Volt pár hét randizgatás, ha épp nem sétáltunk, és beültünk valahova, akkor is összesen max. 3000 forint ment rám (és akkor sokat mondok, a 400 forintos italokkal, meg a párszáz forintos rózsával), azt sem én kértem, nem is vártam. Utána mozi, biliárd, miegymás többnyire felesben, ha fizetett nekem, akkor visszaadtam neki a következő programnál, vagy én vettem az enni/innivalót), vacsifőzés együtt, szintén felesben, nyaralás felesben, közös megbeszélés után, hogy ki mennyit szánna rá összesen, szülinapomra meg névnapomra kaptam egy kisebb bizsut vagx plüsst, egy cuki kis verssel, meg karácsonyra egy ruhát és két könyvet. De úriember volt mindegyik, legalábbis amíg nem romlott meg a kapcsolatunk. Ha többet is fizettek nálam összesen, nem annyival, hogy lehúzásnak érezzék(mert a pénzen túl is volt bőven viszonzás és figyelem), és emlékszem, egyszer szóba is jött köztünk ez egyikükkel, és ő maga mondta, hogy annyit adott, amennyit jónak tartott, és sokszor az motiválta az apró meglepikre, hogy én is elhalmoztam,meg mellette álltam.

Soha nem fizetett nekem semmit, sem kozmetikumokat, sem a tanulmányaimmal kapcsolatos eszközöket, sem mást, ami úgymond nem az ő dolga, és égett volna a pofámról a bőr, ha ilyen lett volna valaha. Ha meg összeköltöztünk volna (terveztük), akkor is minden ment volna felesben/érzésre (nem forintra pontosan, de nyugodt lett volna a lelkiismeretem, hogy nem használom ki és nem szorulok rá).


Bocs, de aki egy ostoba s eggfej, meg is érdemli, hogy kihasználja egy nő. Aki meg nem az, az tud boldogulni a magához való eszével is, normális értékrendű nőknél.

2017. aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Teszem hozzá, a szex működött, amikor csak lehetett.:D És nem, nem a külsejébe zúgtam bele, totál átlagos volt mindegyik, csak egyszerűen hozták a legjobb formájukat úgy általában, a kémia meg emiatt működött.
2017. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
61%
Gyerekek, engem meggyőzött pár hozzászólás, mától felhagyok a csajozással! Tényleg nem éri meg.
2017. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!