Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy szingli nőről sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szingli nőről sok utazással, üdüléssel kapcsolatos kép van a FB-on, akkor vélhetően a pénzes pasikra bukik?

Figyelt kérdés
Olyan pasit keres, aki biztosítani tudja neki a rendszeres külföldi utazásokat, üdüléseket, nyaralásokat, magyarul jól el van "eresztve" anyagilag? Mi a véleményetek erről?

2017. aug. 9. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha szingli, akkor vajon ki finanszirozza neki most az utazasokat? Valoszinuleg o maga vagy a szulei. Tehat a pasinak MAGANAK kell biztositani, mar ha vele akar tartani, lol.
2017. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szingli csaj maganak finanszìrozza. Vagy a szülei. Amùgy nem értem ezt, ha normàlis gondolkodasú parod van, aki felnőtt ember, önàllò keresettel, minek kell eltartani? Persze ha plàzacicàk között keresgelsz, akkor belefuthatsz ilyenekbe.
2017. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Valószínű azt :-), ha apuci nem milliomos na és a képek magukért beszélnek.

Az már más ha valaki a munkájából kifolyólag utazik sokat, de általában azok nem pózolnak sehol.

2017. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlen....

Ha egyedül van azokon a képeken, akkor az is lehet hogy ez a hobbija, erre költi minden megtakarítását. Ismerek ilyen nőket.

2017. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
En szinte csak akkor posztolok kepet, mikor nyaralok. Voltam mar luxus helyen olcson, nyertem mar utazast 5*-os hotelbe. Ettöl függetlenül nem erdekel a pasinak mennyi penze van. Eljen normalis eletet, ennel több nem kell.
2017. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Mi van? :D Én is állandóan utazom (ez a legnagyobb hobbim), igaz nem pózolgatok és töltögetek fel képeket, de mindent magamnak finanszírozok. Jól keresek, szóval van miből, de ha nem keresnék jól, akkor közelebb/olcsóbban utazgatnék, de szintén önerőből - volt ez így is régebben.


Ez akkor is így volt, amikor egyedülálló voltam és most is így van, hogy nem vagyok az, nem fizet nekem senki semmit, el sem fogadnám egyébként sem.

2017. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!