Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatalok által használt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok által használt kifejezések közül melyik számotokra a legbicskanyitogatóbb?

Figyelt kérdés
Nálam a "mai fiatalok"-at nem leszámítva a "micsi" vezet toronymagasan.

#szellemifogyatékosokmindenütt
2017. aug. 9. 23:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%

Mizu?

H (hogy helyett)

Mit cs? (még mindig gondolkodom, mi a fenét kezd azzal a sok megtakarított idővel, amit a rövidítésekkel nyer)

Szingli (valamiért annyira nem szimpatikus, akkor inkább egyedülálló, vagy valami más)

Köszike/Halika/Szióka (főleg fiúk szájából)

Gyúrás (mindig súlyzós edzésnek hívom, esetleg erősítésnek, ez valahogy nem áll a számra)

Mesélj valamit (lehet, hogy a szar társkeresős emlékeim miatt, de ezzel a kérdéssel engem ki lehet űzni a világból)


Amúgy nálam a helyesírás a bicskanyitogató nagyon. Más valamit elírni, és más egy tagolatlan, lerövidített, helyesírási hibáktól hemzsegő szenny.


A másik a sztereotípiák, mikor megy a "nők ilyenek/férfiak olyanok" baromság, bármiről. Van,ami vicces, van, ami meg felháborító, vagy olyan, hogy nincs is kedved már bebizonyítani, hogy a másik ostoba.


Amit még unok nagyon, a káromkodás. Én is szoktam, még ha nyomatékosítok csak, akkor is, de ez a kötőszó szintjén használt b azmegolás, g ecizés, meg a "dik"... Brr.

21L

2017. aug. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
43%
Ja még a lúzer, a nyomi, a gáz, a ciki meg társai lemaradtak... Nálam ilyen fogalmak nincsenek, egyszerűen hidegen hagy, hogy mi "gáz", ha én azt jónak látom. Illetve sokkal szívesebben használom azt, hogy szerencsétlen, nevetséges, röhejes, szégyen, nem helyénvaló, nonkomform stb szavakat. Bár sznoboztak már le a szókincsem miatt, valahogy akkor sem tud vonzani az, hogy valaki nem képes szépen kifejezni magát.
2017. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
95%
A 'n' végződés nem megfelelő használata engem is halálra idegesít. ☺
2017. aug. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
97%
Írásban nehéz kiakasztani, de ha valaki a való életben előttem áll, és a szemembe mondja, hogy "lol" akkor el kell számolnom 10ig magamban.
2017. aug. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
88%
A "csicska" szó nagyon zavar :D
2017. aug. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
92%

A szóban használt kifejezèsek nem zavarnak.

Ellenben, ha írában rövidítgetnek (vok- vagyok helyett, hát pont az agy hiányzik abból a vokból...), de mèg ennèl is jobban, mikor egy tőmondatot nem kèpes leírni helyesírási hiba nèlkül, majd jön a szr szöveg, hogy a "telója" kijavította (na persze, mert a telefon tipikusan kijavítja a haj szót halyra) 😅

2017. aug. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a troll, a hashtag és a szelfibot. Pedig még nem vagyok 30 :)

Informatikus szakmát végeztem, és ott ugye a "bot" az a különböző szoftverrobotoknak a rövidítése, és amikor olvastam róla először, nem értettem, hogy a szelfibot az mi a fâszt csinálhat :D

2017. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
57%

@Dramatic Pause:


"XD jel" - ez idegesít?

":D

:DDD" - ezeket meg használod?


Nem értem, mi a különbség ezek közt - mert szerintem ugyanolyan helyes(idegesítő vagy nem-helyes/nem-idegesítő mindegyik.


Mellesleg a selfi tényleg olyan szó, amire nincs jobb, és egy konkrét fogalomra találták ki.

2017. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
72%

bulika

Azt adom

h-h (hogy-hogy)

vágesz (=értem)

csoki/helloka (=köszönés akar lenni, de nagyon erőltetett)

Az összes csi végződésű műp.csa szó: szercsi, lávcsi, puszcsi

gym (ejtsd: dzsim = konditerem)

köszikeh

:3 (ezt elvileg férfitől is láttam. Vagy azt akarja kifejezni, hogy zavarban van, vagy én már nem tudom)

b.aszó (ezt kb. mindenre, ami nagyon menő)

szeretlek k.urvám/p.icsám/stb.

2017. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Mai fiatal vagyok, engem nem annyira lehet kiakasztani szavakkal, kivétel a milf szó (szerintem nagyon GÁZ 😊), a verés (= férfi maszturbálás, iszonyú ronda szó), meg az, amikor van valakinek egy Iphone márkájú telefonja, és azt mondja, hogy az Iphone-om. Mintha az valami külön kaszt lenne. Én sem mondom azt, hogy a Sony-m, telefonom oszt kész.
2017. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!