Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatalok által használt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok által használt kifejezések közül melyik számotokra a legbicskanyitogatóbb?

Figyelt kérdés
Nálam a "mai fiatalok"-at nem leszámítva a "micsi" vezet toronymagasan.

#szellemifogyatékosokmindenütt
2017. aug. 9. 23:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Számomra a mémekben kommunikálás mindent visz, plusz a poénosnak szánt angol trollnyelvezet a magyar szövegekben.
2017. aug. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Így hirtelem csak a "habi" jut eszembe.
2017. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
79%

Engem a tenyérbemászó pua-szövegek (a pua = pick up artist, vagyis olyan balfék, aki felszedőművésznek vagy csajozóművésznek hiszi magát).

"instant pullozás" = verejtékező herékkel odamész a csajhoz, aki tetszik.

"szett" meg "megnyitás" = előre bemagolt szövegeket kezdesz nyomni a csajnak, miközben szánalmasan takargatod a merevedésed, és remeg a térded, hogy hátha végre összejön egy kóbor kufirc.

"chill game" = miközben az erekciódat takargatod és izzadsz mint az állat, megpróbálsz nyugodtnak látszani.

Itt lehet olvasni ezekről a gyászhuszárokról bővebben:

[link]


De ugyanilyen bicskanyitogató a gyk-s és férfihangos lúzerek ál-szakszövegelése is.

"Férfitöbblet"

"alfahím"

"hipergámia"


Csajoknál a flegmahh píííícsahhh facebookos dumahhh, amitől falrahh mászok, ennyíkeh!

2017. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
94%

- Mankó pasi

- Felhő pasi

- Férfitöbblet

- Kutya (pejoratív értelemben, például: 'Mi van veled, te kutya?')

- Diló

- Valamikbe', pl. nagy iszogatásokba, érettségizősbe, éneklősbe


Ez pedig nem kifejezés, de borzalmasan idegesít, amikor egy mondatot egyszerre pont és felkiáltójel is követ:

"Szeretem az almát.!"

Az ilyeneket visszaküldeném alsó tagozatba...


21/L

2017. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

#19

A :3 smiley ilyesmi elégedett arcot akar formálni: [link]

2017. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Mai fiatal vagyok de a jah meg társai, az n kihagyása a szavak végéről, a rövidítések pl: kapcs kapcsi stb.

Sokat láttam ezt a férfitöbblet kifejezést. Hol használnak ilyet? Soha nem hallottam még, és nem is láttam sehol.

2017. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

És a vészfäsz szó kit idegesít? Vészfäsz = tartalék/talonban lévő férfi, aki a háttérben ott legyeskedik a nőnél várva a lepattanóra.

Amúgy egyiknek: azért a smile jel (:D) nagyin nem ugyanaz, mint az XD jel.

2017. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
92%

#26

Új vagy gyakorin? Vagy a felnőtt kapcsolatok kategóriában? :D

2017. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 Sunshinedoll ***** válasza:
A n-gger :D
2017. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Nettó hülyeség. Talán van bruttó hülyeség is?
2017. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!