Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb vallási szekta csajozás szempontjából?

Figyelt kérdés

Nem csak olyanokra gondolok, mint a hitgyüli, a szcientológia meg a jehovák, hanem olyan már -már vallási jelleget öltő önfejlesztő közösségekre, mint a RING, ami egyébként egy mlm köré szerveződik, vagy ott van az Ovb is, ami csak simán egy mlm, de szerintem előadásaik hasonlítanak egy vallási eseményre és nagyon manipulatívak.


Olyan szektára lenne szükségem, ahol a fiatal lányok sokan vannak, a férfiak igazi vesztesek és esetleg a szekta vagy az önfejlesztőguruk segítenek a csajhoz jutásban.



2017. aug. 10. 00:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Az iszlám. Ha felrobbantasz valami szart, 77 szűzlány vár a túlvilágon, vagy mennyi.
2017. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
A sátánizmus, mert kötelező szűzlányokkal hálni, és inni a vérükből. Azt nem tudom pontosan, hogy a kecske feláldozása előtt, vagy utána.:)
2017. aug. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%

#2

Ne terjessz marhaságokat olyan dologról, amit nem ismersz....

2017. aug. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
#2 vagyok. Poén volt, ha nem tűnt volna fel. A kérdés is idióta volt, ilyenekre nem szoktam komoly válaszokat adni.
2017. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%

#4

Nekem feltűnt, de sokan úgy kajolják be, mintha muszáj lenne, és az ilyenek miatt van a sok tévképzet a sátánistákról. :S

2017. aug. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A sátánista meg kemény rock kedvelő lányok mindenesetre taszítanak. Egy jobb hely kéne. A szcientológusoknál pl vannnak fiatal lányok, akikkel összepárosítana az egyház?
2017. aug. 10. 03:00
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem lenne jobb mondjuk az emberi méltóságodat megőrizve egyedül lenni ahelyett, hogy arra a gondolatra vered ki, hogy mentálisan tönkretett nőket használsz ki, egyrészt így sem szeretnek, másrészt meg ha nem lennének agyilag teljesen átmosva feléd se néznének?


Olyan k..rva ijesztőek tudtok néha lenni...

2017. aug. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
Van valami koreai vagy japan, vagy milyen vallas ami az egyetemes szeretetröl szol, ott adjak hozza a 16 eves lanyokat tömeges esküvö kereteben vadidegenekhez. Jelentkezz, hatha vegre neked is jut nö.
2017. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
#3: mert a sátánizmus aztán nagyon komoly dolog :D
2017. aug. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A scientológiához egy rakat pénz kell. Neked mennyi van? :)
2017. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!