Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb vallási szekta csajozás szempontjából?

Figyelt kérdés

Nem csak olyanokra gondolok, mint a hitgyüli, a szcientológia meg a jehovák, hanem olyan már -már vallási jelleget öltő önfejlesztő közösségekre, mint a RING, ami egyébként egy mlm köré szerveződik, vagy ott van az Ovb is, ami csak simán egy mlm, de szerintem előadásaik hasonlítanak egy vallási eseményre és nagyon manipulatívak.


Olyan szektára lenne szükségem, ahol a fiatal lányok sokan vannak, a férfiak igazi vesztesek és esetleg a szekta vagy az önfejlesztőguruk segítenek a csajhoz jutásban.



2017. aug. 10. 00:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Amilyen intelligens vagy, azt ajánlanám, hogy csatlakozz Dave Koresh-hez és a Branch Davidians szektához.
2017. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs a világon egy olyan szekta se ahol neked jutna nő...
2017. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még olyan szektáról, amelyik a tagok csajozását segítené. Az "önfejlesztőguruk" dolga az, hogy átmossák az agyadat és hű "alattvalót" neveljenek belőled, nem pedig a tényleges személyiségfejlesztés, hiszen akkor a saját lábadra állnál, és hagynád a szektát a p*csába.
2017. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"mert a sátánizmus aztán nagyon komoly dolog"


Tudnád idézni, hogy pontosan hol írtam, hogy komoly dolog?

2017. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#14 Tehát akkor szerinted sem komoly? _:)
2017. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
FelHÁz :D
2017. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15

Nem hinném. Nekem a LaVey-féle sátánizmus szimpatikus, de még így se tudnám véresen komolyan venni. Olvasok róla, hümmögök egyet, hogy nem is rossz, aztán kb el is felejtem.

Teljesen más jellegű dolog, mint pl a keresztény vallás, nem olyan szigorú, nem annyira befolyásolja az ember életét. Persze lehet ezt is komolyan venni, biztos van, aki ezt teszi, de nem hinném, hogy olyan sok szélsőséges tagja futkározna az utcán a sátán egyházának, akik ezt olyan értelemben komolyan veszik, ahogy más vallásokat vesznek komolyan a hívői.

2017. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Krisna. Ott a főkrisnás majom jelöl ki neked pin@t. Viszont csak 1x qrhatod le gyereknemzés céljából.
2017. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk én láttam az utcán krisnás téritőket... Sajnos kolbászpartinak tűnik a dolog. Ezenkívül ha lenne is nekem nő, a krisnások elvárnák, hogy felhagyjak a modern civilizációs életmódommal. Én viszont a szex mellet hamburgerezni és internetezni is szeretnék.
2017. aug. 10. 21:47
 20/21 A kérdező kommentje:
Pénzem most még nincs sok, de hamarosan lesz. Sajnos attól félek viszont, hogy a csajoknak a pénzem nem lesz elég.
2017. aug. 10. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!