Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik valóban félnek azoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik valóban félnek azoktól a nőktől, akik a saját területükön sikeresek?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi. Valóban riasztó az, ha egy nő legalább olyan sikeres, mint egy férfi? Munkában, de akár sportban? Ha a szabadidejét szereti aktívan eltölteni, vannak barátai, akikkel programokat szervez, túrázik, hegyet mászik? Ez egy férfi számára riasztó, nem nőies?

#siker #női önmegvalósítás
2017. aug. 10. 11:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Nem riasztó. Ettől lesz egy nő vonzó. Ha jól érzi magát a bőrében.
2017. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Ez, egy szintén hasonló érdeklődésű és sikeres férfit, nem zavar.
2017. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
11%
Én úgy vettem észre, hogy minden nő legbelül rajongó típus. Ha sikeresebb nálam, akkor nem fog rajongani, azt meg nem tudom elfogadni, hogy másért rajong.
2017. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem, engem pont az lomboz le, ha egy nő sikertelen, tesze- tosza, unalmad, döntésképtelen, fantáziátlan.
2017. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
35%
Az velük a baj, hogy szinte üvölt róluk, hogy nincs szükségük férfira. Jól érzik magukat egyedül, lubickolnak a szinglilétben, a puszta látványuk felér egy visszautasítással, meg sem kell szólalniuk. Én meg nyilván a közelükbe sem megyek. Nekem csak ennyi velük a problémám: a boldog pasimentes élet "hirdetése".
2017. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
58%
Az vonzo ha egy no sikeres. Ha kenyszeres karrierista idegroncs az nem.
2017. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
27%

Nem félek tőlük, csak egyszerűen nem illünk össze.

Én olyan nővel képzelem el az életem, aki otthon van és neveli a gyerekeket, amíg én az anyagi lehetőségeket megteremtem hozzá, és nem bevágja őket az óvodába, mert karrieresdit akar játszani.

Túrázással, hegymászással nem látok semmi rosszat, én is rendszeresen járok.


23/F

2017. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Nekem kifejezetten szimpatikusak az ilyen nők. Nem gondolom, hogy ez riasztó lenne.
2017. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Csak az fél a másik sikereitől, aki tele van komplexussal és elfojtott fájdalommal.
2017. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
#5 Ez lenne az alap. Hogy nem azert van szuksegunk egy ferfira, mert ugy alapbol szukseg van ra, hanem mert megszeretunk valakit es szeretjuk, hogy egyutt van velunk. En is baromi jol boldogulnek a baratom nelkul is az eletben, ettol fuggetlenul imadom es szuper a kapcsolatunk. Nehogy mar azert legyek valakivel, mert egyedul nem tudok eletkepes lenni :D
2017. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!