Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetek sikeres ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek sikeres ember, ha genetikailag lusta vagyok?

Figyelt kérdés
Első sorban társkeresés szempontjából közelíteném meg a kérdést, másodsorban pedig karrier tekintetében, bár a kettő szorosan összefügg, tehát mindkét aspektusból megközelítve válaszoljatok. Egyetemista vagyok, 24 éves, egy korábbi képzést már félbehagytam, de alapvetően tanulni sem szeretek, emiatt a karrierem is stagnál. Hiába van szakmám még sosem dolgoztam semmit csak diákmunkát. Szerintem genetikailag vagyok lusta, mert amikor egy nagyon fontos tárgyra kellett volna készülnöm (ami miatt kibuktam a képzésről) akkor sem érdekelt pedig tudtam, hogy muszáj tanulnom. A társkeresésben is ezért vagyok sikertelen, mert nemhogy még arra is lusta vagyok, hogy társaságba járjak és csajokkal próbáljak ismerkedni, de még érdeklődési köröm/hobbim sincs. Jó előbbihez részben közrejátszik a külsőmből adódó önbizalomhiány, de pl. azt a hosszú tortúrát, amit más randi címszó alatt lefolytat egy csaj kegyeiért (kvázi mint egy sokfordulós állásinterjú/casting) arra nekem qrvára nem lenne kitartásom. Ahogy arra sem, hogy a csajjal eljárjak mindenféle programra, ahol meg kell csillogtatnom az egyéniségemet. Hogyan tudnék lusta/motiválatlan emberként csajokkal összejönni?

2017. aug. 10. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha egy randin úgy érzed, hogy olyan, mint egy állásinterjú, ahol meg kell felelned, akkor nem a megfelelő partnerrel randizol. Az lenne csak a lényege, hogy jól érezzétek magatokat együtt, aztán úgyis alakul minden magától...
2017. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nehezen...tudod érdekes, hogy itt szépen leírtad, hogy mi miért nem megy. Ez az első lépés a változtatás felé. Genetikailag lusta nincs...lépj ki a komfortzónádból, egy kicsit " erőltesd" meg magad, akkor menni fog.
2017. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Amikor azt mondod, "genetikailag vagyok lusta", lepasszolod a felelősséget. Nem genetikailag vagy lusta. Jelenleg lusta vagy. Tudatosítsd magadban, merre vezet az út, amin jársz és aztán szedd össze magad, és kezdj el máskép tekinteni magadra. Ha szaksegítségre van szükséged, akkor lásd be és keress!
2017. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A lustaságot úgy lehet az előnyödre fordítani, hogy eszedbe jutnak olyan megoldások is, amik másnak nem.

A kereket olyan ősember találta ki, aki lusta volt cipekedni, és gondolom a mozgólépcső/lift is egy lusta ember gondolataként látott napvilágot.


21/L

2017. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

1. Nem létezik olyan, hogy genetikailag lusta valaki, simán csak egy életképtelen tetű vagy

2. Minek neked párkapcsolat, ami sok energia-befektetést igényel, és nem csak a randizás időszakban, hanem folyamatosan, ha amúgy mindenre lusta vagy?

2017. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es ,én is mindig ezt mondom ,a lustaság viszi előrébb a világot :)


Kérdező, te ismerkedj neten, azt lustán is lehet . Ülsz és válogatsz,aztán csak horogra akad valaki. Mondjuk előbb utóbb érdemes találkozni is ha akarsz többet,bár ha házhoz rendeled a lányt akkor nem kell kimozdulni se :D


Nekem is van bődületesen lusta haverom,kb csak ül és gépezik ,nem jár sehova ,és mégis van barátnője.

2017. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy genetikailag lusta, csak így nevelkedtél, ebben nőttél fel. Olyan, mint a hazudozásra való hajlam, vagy a kötődésre való képesség.


Pszichológus tud segíteni benne, csak bizonyos sémákon módosítani kell,amik eddig berögzültek, meg megtalálni a saját eszköztárad, amivel képes vagy magad motiválni.

2017. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt már némi közöm genetikai kutatásokhoz, a "lusta" genetikájáról nem hallottam.

De ha mégis van, akkor jó - tekintsd magad a természetes kiválasztódás áldozatának. Nem fog továbbmenni az a gén, ha létezik.

Valójában azt szeretnéd, hogy naponta felmenjen hozzád egy bomba nő és rácuppanjon - ehhez meg elég sok pénz kell.

Kelepce. XD

2017. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Igazából a lajhár is elég szépen túlélt, és sikeres faj lett a maga módján ,szóval a lustaság sem egy genetikai zsákutca :)
2017. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!