Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért írogattok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért írogattok egy lánynak 1-2 hónap kihagyással?

Figyelt kérdés

Ez ilyen "nincs ló, jó a szamár" dolog?


Tinderről ismerkedtem pár sráccal, aki normálisabb volt, azzal Messengeren folxtattuk a beszélgetést. Az esetek többségében így vagy úgy "eltűntünk" egymás számára, az egyikünk nem válaszolt valamire, a másik meg nem írt utána, vagy valahogy abbamaradt a beszélgetés, de semmi szándékos ignorálás, csak ellaposodott. Vagy épp randi után nem írt egyikünk sem, pontosabban én úgy fogtam fel, hogy ha nem keres, valószínűleg nem jöttem be neki, szóval inkább nem lihegtem a nyakába...


Általában nem is jelölök senkit ismerősnek, mert nekem nem hiányzik plusz egy ismerős, aki csak dísznek van, ha igen, akkor meg pár hónap inaktivitás után törlöm, mert minek legyen így, hogy alig ismerem.


Ennek ellenére vannak ilyen random visszatérők, akik 1-2 hónap "adásszünet" után random írnak, hogy hogy vagyok, mi újság, rég beszéltünk, stb... Aztán általában a kis vizit után megint eltűnnek egy időre, vagy újból végigkérdezgetik a sablonokat, aztán el-elapad megint a beszélgetés. Voltak olyanok is, akik kikérték maguknak, hogy töröltem őket... Nem értem, ez mire jó?


Ha valaki érdekel, beszélek vele. Ha nem érdekes, meg unom a hülyeségeit, hagyom a fenébe végleg, de nem rakom talonba, hogy utána random ráírogassak. A másik, mikor egy ilyen srác random végigkedveli az utolsó 10-20 bejegyzésem, amit nálam talál, egyszerre. Tudom, ez kúrólájk "szakszerűen" nevezve, de akkor sem tudom hova tenni, hogy a semmiből betalál ilyenekkel valaki, akkor is, ha úgy kezdtük a beszélgetést, hogy ők is kapcsolatot akarnak, nem egyéjszakást.


Miért csináljátok?


2017. aug. 10. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésed. Pont ezért csinálják, unatkoznak, nincs más és akkor ez is jó lesz alapon ráírnak az illetőre.
2017. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Unatkoznak, esetleg kanosak, te meg épp online vagy.
2017. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is ezt szeretném tudni...
2018. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!