Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan lányt, akiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan lányt, akiről azt hittétek hogy szűz, de nagyon meglepődtetek amikor kiderült hogy nem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Csak fordított esetröl tudok. Azt hittem, hogy nem szűz, de kiderült, hogy az.
2017. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nálam a partnerek számával megy most ez, előtte meg a szüzességemmel ment. 14 éves korom óta valahogy konstans azt hiszi mindenki, hogy milyen tapasztalt vagyok, meg hű, de sok sráccal volt dolgom... Lehetett volna, meg talán a viselkedésem (kissé nagyszájú, szókimondó vagyok) ezt is sugallja.


17 évesen vesztettem el, egy sráccal volt dolgom. Ezt pedig 14 éves korom óta senki sem képes elhinni nekem. Nem mondom, hogy zavar, mert az én lelkiismeretem tiszta, és nem nézek ki/viselkedem úgy, mint egy ribi, de mégis az az alap elképzelés, hogy 10+ sráccal minimum lefeküdtem.


Amúgy ismertem szürke kisegér nőket, akikről azt hittem, hogy szüzek, és azok is maradnak, ennek ellenére úgy cuppantak a brére a sztorik alapján, mint a huzat. Olykor még a párjuk mellett is. Olykor pont azok, akik előtte rólam hangoztatták, hogy a fél város megkapott úgy is, mit lehet rajtam szeretni. Jópofa történeteket hall az ember ilyenekről, ha a baráti köre 90%-ban fiú...:D


21L

2017. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

#2

"14 éves korom óta senki sem képes elhinni nekem" "alap elképzelés, hogy 10+ sráccal minimum lefeküdtem" "előtte rólam hangoztatták, hogy a fél város megkapott úgy is"

Azon nem gondolkoztál, hogy nem véletlen?


Válaszolva a kérdésre: igen, egyik "stréber" csendes lány. Anál volt neki az első.

2017. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, egy szentfazéknak gondolt évfolyamtársnőm az egyetemen. Tudtam, hogy volt már pasija, de azt hittem, a szexel vár az esküvőig. Mint hallottam fülesekből, mégse volt annyira szentfazék...
2017. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mondom, hogy zavar, mert az én lelkiismeretem tiszta, és nem nézek ki/viselkedem úgy, mint egy ribi."


Persze, hogy nem véletlen. Közvetlen vagyok, nagyszájú, nem pironkodomaperverz poénokon és szinte csak fiú barátaim vannak/voltak. Ennyi pedig elég is, elvégre aki körül férfiak vannak, az biztosan egy ribi, és amúgy is mit eszik rajta bárki, ha nem azt, hogy könnyen megkaphatja... Fiús érdeklődésű csaj vagyok, nőies külsővel, és nem koptatok le embereket, akik szimplán kedvesek velem, meg akikkel el tudunk járni futni, vagy tudunk csapatban játszani.

2017. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!