Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nagyok az igényeim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagyok az igényeim, ha csak olyan csajok jönnek be, akiknek rendezett és ápolt a fogsoruk illetve nem kövérek?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a szájhigiénia és esztétika olyan dolognak számít manapság, mint a sport, hogy mindenki rendelkezésére áll, akár ingyenesen is (futás, szabadtéri kondipark stb.). 18 éves korig bárkinek ingyenes a fogászati ellátás és szabályozás (én is kamaszként tettem rendbe, bár később is kellett alakítani rajta), afelett sem egy nagy horribilis összeg. Nekem annak ellenére rendezett és szép a fogsorom, hogy nem vagyok egy álompasi (alacsony vagyok), de adok magamra és úgy gondolom a csók lehet a legkritikusabb tényező egy intim viszonyban, amihez viszont mindkét féltől szükséges lenne a szép fogsor megléte, hogy ne legyen hangulatgyilkos a csókolózás. A másik pedig a testsúly. Én sem vagyok egy nagy darab így érthető, hogy nem a duci nők illenének hozzám, hanem a vékonyabb pici csajok. De a másik fél is gondolom ezen az állásponton lenne, mert már kaptam meg molettebb lánytól, hogy túl kövér lenne hozzám és nem érezné magát jól a társaságomban. Szóval az lenne a kérdésem, hogy valóban egy bunkó, felszínes, föld felett lebegő senkiházi pasi vagyok, ha 23 éves (viszonylag helyes arcú) egyetemistaként, alacsony és fitt testalkattal mindössze ennyi kikötésem lenne egy csajjal szemben? Vagy ha igen, akkor milyen kaliberű nő lenne az "én szintem", ahogy sokan szoktak fogalmazni? Kérlek részletes, kifejtett válaszokat írjatok, amitől okosabb leszek, máskülönben felesleges is feltennem a kérdést. Köszi, előre is.

2017. jún. 15. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

És ez kit érdekel, h neked mik az igényeid? Nekem erre 100x több igényem van, és még több dologban, és mégis van férjem


Hidd el, nem emiatt vagy most szingli, ha kb ez a mondókád lényege.

2017. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Hehe, a leírásodból eszembe jutott, amikor 17 évesen elmentem önhatalmúlag fogorvoshoz fogszabályzás miatt (anyámék korábban nem engedték, mert szerintük hülyeség), és mondott egy 500 ezres árajánlatot sztk-s keretek között :D Nem horribilis, ááááááh, dehogy.
2017. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
3 mondatot leírtál 10-15 mondatban. Áhh, nincs szófosásod. 👍😬
2017. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

1. Tudsz erre partnert találni?


2. Ha igen, akkor semmi gond ezzel.


---


Általában akkor van gond a nagy igényekkel, amikor azok a valóságban nem teljesülnek. Ha te a való életben képes vagy rendezett fogsorú és nem dagi nőket találni magadnak, akkor semmi gond sincs az igényeiddel.


Cáfolj meg, de azok jönnek rinyálni az igényeik miatt, akik nem sikeresek ezek miatt.

2017. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

23 évesen nagyon érett vagy öcskös...... 2 külső dolgot írtál le. És a személyiséggel mi van? Vagy az már nem számít, csak legyen hollywoodi mosolya és mentolos orbit lehelete, ill. modell vékonyságú, fitnesses izomzatú a teste? Ez aztán az értékrend. Nembaj, 23 évesen még iszonyatosan gyerek vagy, na meg ösztön lény.

És szerinted egy bomba testű csaj még is miért állna össze egy alacsony egyetemista pasikával, amikor össze tud jönni ezek alapján milliószor jobb pasikkal is?

Inkább menj aztán verd ki haver :) :*

2017. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez felszínesség.


A barátnőmnek is egy kicsit kuszák a fogai, alul inkább, kicsit ferdén állnak, de nem érdekel. Volt fogszabályzója, mutatta a kamaszkori képeit, de úgy látszik nem lett tökéletes.


Elárulok egy titkot, ha még nem tudnád, nem a fogainkkal csókolózunk. :)


Sőt, továbbmegyek. A barátnőmnek kicsik a mellei és 22 évesen is hajlamos a pattanásokra, nem kifejezetten az arcán, hanem csak a homlokán, ill. a hátán, vállán. De ez sem zavar, én imádom minden porcikáját.


Múltkor kérdezte, hogy nem baj-e, hogy kis melle van, mert tudja, hogy nekem a nagyobbak tetszenek. Igen, azok tetszenek, de nem egy mellbe szeretek bele, hanem őt szeretem úgy, ahogy van.


Számomra sokkal fontosabb, ha már a külsőségekről beszélünk, hogy milyen az arca, a szeme, mennyire őszinte a mosolya, mennyire tiszta a tekintete. Imádok a szemébe nézve elmerülni benne hosszú percekig.


A kövérséggel más a helyzet. Egy bizonyos szint fölött már egyértelműen életmódbeli kérdés. Nekem is van egy kis pocakom, pedig sportolok, járok konditerembe, izmos vagyok és mellette futok is heti rendszerességgel.


Aki nagyon el van hízva, az nyilvánvalóan nem tesz meg annyit, nem sportol (annyit) és nem úgy táplálkozik, ahogyan én, ezért velük én sem tudnék hosszú távon együtt élni.

(Volt már kövérebb barátnőm, tapasztalatból mondom, hogy ha nagyon különböző az életmódunk, akkor nem működik a kapcsolat.)


Én azt javaslom neked, hogy inkább más elvárásaid legyenek a pároddal kapcsolatban, pl. hogy tudjatok minőségi időt eltölteni, legyen közös érdeklődési kör, legyenek közös programok, tudjatok beszélgetni egymással bármiről, akár komolyabb témákról, akár csak viccelődtök egymással, de ha úgy alakul, akkor tudjatok hosszú percekig, akár órákig egy szó nélkül egymás mellett feküdni/ülni csöndben úgy, hogy az egyikőtöknek sem kínos, ja és szeressétek egymást, szerintem ezek a legfontosabbak.

2017. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ez király, csak mondjuk trágya belsővel semmit sem ér. Amúgy nincs vele semmi gáz, csak mondjuk ha te csak ezt várod el, én csodálkoznék, hogy miért ez a két legfontosabb szempont...
2017. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Kit érdekel ha a kérdező mondjuk felszínes?


Ha ehhez tud párt találni és jól érzi magát, akkor nem mindegy? (De)

2017. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebbol az jott le, hogy fogalmad sincsen a magyar egeszsegugy felepiteserol. A fogaszati ellatas ingyenes, persze... :D. A hentesnel maximum.
2017. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

18 éves korig bárkinek ingyenes a fogászati ellátás és szabályozás (én is kamaszként tettem rendbe, bár később is kellett alakítani rajta), afelett sem egy nagy horribilis összeg.



Hol élsz? :D

2017. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!