Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ellenzik a csajok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik a csajok a netes ismerkedést?

Figyelt kérdés

Az interneten ugyanazok az emberek vannak, akik az utcán sétálnak, elmennek a boltba... Honnan tudhatod, hogy épp aki neten ismerkedne veled, az nem a te tökéletes ideálod? A 21. században élünk, szerintem teljesen normális dolog az internetes ismerkedés. Persze vannak ott is selejtek, de ha kimész az utcára ott nincsenek? Így esély van arra, hogy olyannal "fuss össze" virtuálisan, kivelnszemélyesen nem futnál össze, pedig lehet, hogy nagyon bejönnétek egymásnak. Eleve az internetes ismerkedés nem marad örökké az interneten. Előbb-utóbb úgyis találkozás lesz belöle személyesen is, ha jol mennek a dolgok. Sokan azt mondják, hogy nem olyan elkeseredettek, hogy internetes ismerkedésbe belemenjenek.. Ennyi erőböl ha személyesen ismerkedsz akkor nem vagy kétségbeesve?

(Semmi provokatív szándék nincs mögötte, csak tudni szeretném a kérdésre a választ)



2017. aug. 11. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ki ellenzi?:D Szerinted akik neten vannak nőként társkeresőn, tinderen stb azok űrlények vagy soros által felbérelt gyíkemberek?
2017. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

1. miért kell általánosítani?

2. honnan vetted ezt a butaságot?

3. és kik azok a sokak? a több milliárdos Föld lakosságból ez hány százalék, vagy hány darab ember?

2017. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert semmi kedvem és motivációm a neten pötyögni valami idegennel. Két okból használom a számítógépemet, dolgozom rajta, vagy az egyik hobbimnak élek, ami nem a párkeresés. Alkalmanként elütöm az időt ezen az oldalon. Ha épp nincsen barátom, akkor sem keresek direkt, úgyis belebotlom az életben általában olyan srácokba, akikkel kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak.
2017. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már megint az általánosításos szöveg... fogjátok fel, hogy ilyenkor nem MINDEN EGYES EMBERE vonatkozok a kiírás. Persze, hogy vammak kivételek. De ha már felhoztad a társkeresőket.. mit gondolsz miért van vagy 10-szer több férfi mint nő társkeresőkön? Mert sok nő nem akar felmenni társkeresőre mert azt kétségbeesettségnek tartja. Persze van olyan is mint a 3-mas, akik egyedül is megvannak. Ez érthető. De vannak akik nagyon kapcsolatfüggőek mégis elutasítják ezt.
2017. aug. 11. 18:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Inkább preferálják, ahogy eddig tapasztaltam. Nem kevés időm ment rá online p*csölésre, holott simán adott volt a lehetőség az élő szóra. Lehet én futok csak komolytalan emberekbe, de nem egy eset volt.

31/f

2017. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg nő próbálkozik társkeresőkön, nem értem ezeket a kérdéseket.
2017. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor kedves kérdező, tanulj meg értelmesen fogalmazni!!


"Miért ellenzik a csajok " = mindenkire vonatkozik, a nagy általánosságban


Helyette akkor inkább így kellett volna írnod:

Miért ellenzik EGYES csajok......?

2017. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Én csak a saját álláspontom tudom leírni. Engem mérhetetlenül zavar ha valakinek nem én kellek hanem egy nő/egy pár. És azzal hogy női nemiszervem nőtt már kvalifikáltam is magam a "versenyre".

Nekem olyan férfi kell aki nem csak barátnőt akar hanem megismer és a gondolkodás módom a humorom vagy valami megfogja és engem akar.

A társkeresőn olyan emberek vannak akik párt keresnek képek és bemutatkozó szövegek alapján sokszor ezredszer is bemásolva ugyanazt a sablon szöveget. Nekem nem erre van szükségem.

Engem ez az egész a vásárra emlékeztet ahol piri néni is az almáit árulja meg marika és julcsi is és pont annál állnak meg a vásárlók akinél a legpirosabb vagy aki nem küldi el őket. Nem egy akarok lenni a sokból hanem valaki különleges.

Persze tudom hogy így sem az intellektusom az első ami alapján a pasi kiszúr de akkor is kevésbé piaci az egész.

Párommal például egy utazáson ismerkedtünk meg. Én az ilyen találkozások híve vagyok.

2017. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem kétségbesettnek tartják sokan, de a csinos, 30 alatti nőknek nem igazán van szükségük rá, az életben is sokszor hajtanak rájuk, hamar elkelnek.
2017. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as. Ilyesmi válaszra gondoltam. Így már érthető valamennyire az álláspontod.
2017. aug. 11. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!