Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, előfordult már, hogy itt gyk-n ti kezdeményeztetek ismerkedést privát üzenetben?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy fordult-e már elő valamelyikőtökkel ilyen. Én konkrétan egyszer kaptam női privét üzenetet, abban is egy cseszegetést kaptam a kérdésem miatt :D Férfi oldalról tudom, hogy ez nagyon jellemző, én is rengetegszer írok ilyen privát üzit ismerkedés céljából. (Most garantáltan nem fogok egyik válaszolónak se küldeni privit, ha mégis megtörténik, nem én vagyok a hunyó).

Amint általában előkerül a 18/N vagy hasonló varázsszó rögtön indul a privétüzis bombázás. Viszont kíváncsi vagyok női oldalról mennyire jellemző ez.

Kort nem muszáj írnotok, mert akkor letámadnak titeket :D

(21F)



2017. júl. 13. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem írkált egy lány, de szerintem kamu volt a dolog....És rémísztő dolgokat írt néha. Az volt a lényege,hogy valahol messze lakik tőlem , de lehet találkoztunk már és ha bele gondolnék jobban rájönnék ki ő....Meg ilyen furcsa dolgokat. Nem volt ferr, mert ha igazat írt ő ismert én meg nem.
2017. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, de nem igy, hogy latom, hogy valaki 25/F es akkor mar ismerkednek is.
2017. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Srác, én elég sok ismerkedési privátot kapok itt nőktől, muszáj szűrnöm, nagyon sok a kamu. :D

29F

2017. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igen. A leghumorosabb, vagy legigazabb válasz (főleg ha valamiért a béka segge alá pontozzák) írói kapnak tőlem privátot és sok esetben alakul ki belőle rövidebb-hosszabb eszmecsere.



Vannak itt gyk-n olyan aranyköpések, hogy napok múltán is azon vihogok...

2017. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2-es. Hm.. érdekes. Nem gondoltam volna, hogy előfordul az ilyen, de szerintem nem sűrű, hogy ilyen előforduljon.

3-as. Komolyan mondod?

2017. júl. 13. 23:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Uh, igen. Még régebben írtam egy srácnak, mert tetszettek a válaszai és azóta is beszélünk. 😄

Igaz, h volt egy hosszabb kihagyás, de lényeg h megérte írni neki :D

18/l

2017. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor nekiállok jó válaszokat kiírni. :D Akkor legalább tudok olyannal is ismerkedni, aki alapból nyitott az egészre. Sokszor próbálkozok, de a többség egyáltalán nem nyitott erre, amit meg is tudok azért érteni... Köszi a válaszokat :)
2017. júl. 14. 01:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen volt rá példa mint elhajtott a f#ba vagy leráztak vagy megszakadta a beszélgetés.


19/L

2017. júl. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előbb nyilvánosan válaszolgattunk egymásnak, egy másik kommentelő meg is jegyezte, hogy mennyire passzolunk.


Elég hasonló humorunk volt. Rám irt, e gyorsan kuderult, hogy túl nagy a korkülönbség, így nem erőltetem semmit, és egy idő után szerintem ő is rájött.

2017. júl. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9. Azt hiszem emlékszem arra a kérdésre. Aranyosak voltatok :D. Egyébként igen, elő szokott velük fordulni :)

30/f

2017. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!