Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire kelt nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire kelt nálatok pozitív benyomást, ha valaki facebookon ír rátok ismerkedési szándékkal úgy, hogy tinderen talált meg titeket?

Figyelt kérdés
Beleuntam, hogy ha csak jobbra húzom, akkor egyáltalán nem biztos, hogy valaha is megtaláljuk egymást, ezért gondoltam erre, hogy mindent vagy semmi alapon megkeresek néhány tinderen szimpatikusnak tűnő lányt, akinek normális bemutatkozása van, és úgy tűnik az írása alapján, hogy komolyan ismerkedne, meg nem egyéjszakás, és írok nekik facen, szintén normális, igényes levelet.

2017. aug. 12. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném jó néven. A Tinder a (szex)partnerkereső, a Facebook az ismerősökkel való kapcsolattartásra szolgál. Nem szeretem összemosni a kettőt.
2017. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó, de tinderen 1-2 levélváltás után minden értelmesebb nővel átmegyünk facebookra. Aki már erre se hajlandó, ott már úgyse lesz semmi a dologból, meg még könnyebben tud sunyi gerinctelen utolsó ***vaként lelépni szó nélkül. Szóval nem értem, mi a baj azzal, ha mindkét fél írja, hogy nem egyéjszakára keres partnert, és úgy... match ritkán jön össze, arra nem lehet alapozni
2017. aug. 12. 09:48
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem kelten pozitiv benyomast, hanem csak arra gondolnek, hogy "na egy ujabb, aki nem erti a facebook funkciojat", aztan uzenet torlese, illeto tiltasa. Ha meg ilyen mocskos a szad, akkor ne csodalkozz, hogy lelepnek a nok. Sugarzik beloled az utalat felejuk, es pont ez a jo a tinderben, hogy az ilyenekre idot sem kell pazarolni a beszelgetes abbahagyasanak koritesere.
2017. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azokat utálom csak, akik lelépnek és felszívódnak minden szó nélkül, de az szerintem teljesen jogos. Amúgy előttük nyilván nem így beszélek ;) Egyébként tisztában vagyok a facebook funkciójával. Mindegy, nincs értelme erről vitatkozni, mert úgyis az számít, hogy nekik mi imponál igazából csak véleményeket várok erről. Meg nem értem, miért mondja mindenki hogy szexpartnerkereső, mikor kb a lányok 70%-a írja, sőt aki ír bemuttatkozást, inkább 80-90%-ban, hogy nem egyéjszakás?
2017. aug. 12. 10:02
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja még valami, tinderen első pár kérdésben mindig kedves vagyok, mégis lelépnek. Az is jogos? Akkor jogos lenne, ha gyűlölködnék, vagy látnák, hogy nem vagyok normális, de úgy, hogy kedvesen ismerkedek, és csak úgy lelépnek, az minden, csak nem jogos. És már nem gyengén elegem van ebből, bocsi.
2017. aug. 12. 10:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne tinderezz. A tinder ugyanis errol szol: nem tetszel? Akkor kuka, huzzuk jobbra, balra, akarmerre a kovetkezot, akar beszelgetes utan is. Nem a lelekrol szol, meg az udvariassagrol, hanem a minel gyorsabb fogyasztasrol.
2017. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem jókedvemből vagyok fenn tinmderen, hanem mert szeretnék barátnőt, és tudtommal itt van a legtöbb lány fenn manapság, legnagyobb esély ismerkedésre. Facebooknak meg nem ez a funkciója állításotok szerint, ami szerintem logikátlan állítás, de elfogadom azt a véleményt is. Viszont, akkor ha az online felületeket nézzük, hol ismerkedjek? Azt a közhelyt nem kérem, hogy menjek ki az utcára, mert nyilván ismerkednék élőben is, ha adódik lehetőség, de sajnos kevés az ilyen, szóval a gép előtt töltött perceimben szeretnék ebbe energiát fektetni, lehetőleg ott, ahol a legnagyobb eséllyel találok potenciális barátnőjelöltet.
2017. aug. 12. 10:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavarna. Az, hogy számomra más a funkciója, az egy dolog, attól tekintsünk el, mert nyilván ha amúgy is ott folytatom a beszélgetést valakivel pár üziváltás után, akkor mindegy. (Amúgy én ezt se tenném, fontosnak tartom a privát szférát, tinderre nem megy fel pl. minden kép, minden infó, csak amit én szeretnék megosztani - de ettől most a kérdés kedvéért tekintsünk el. :) )

Függetlenül attól, hogy a beleegyezésemmel esetleg szinte azonnal ismerősökké válunk, az, hogy egy keresztnév/becenév és egy fotó alapján nyomozgatni kezdesz utánam ismeretlenül, anélkül, hogy esetleg egy szót is váltottunk volna... Nos, ez nekem baromi bizarr lenne. És az első gondolatom nem az lenne, hogy de jó, milyen kitartó lovag vagy, hanem hogy meneküljek. Függetlenül attól, hogy milyen jó fej levelet írsz esetleg.

2017. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értelek, köszönöm a választ :) Pedig reménykedtem, hogy ez is egy jó lehetőség, de ha eddig kettőből ketten ezt mondjátok...Esetleg akkor azt is megmondhatnátok, hogy mi az a kép/profil, ami Titeket úgy megfogna, hogy nagyobb eséllyel matcheljünk, és visszaírjatok normálisan, ha úgy adódik? Én úgy érzem, hogy tökre normális bemutatkozásom, meg képeim vannak, ahol látszanak a hobbijaim, de valamiért ezt sem érzem elég sikeresnek, pedig nem vagyok csúnya elvileg, sőt, kifejezetten helyesnek, kedves arcúnak tartanak sokan.
2017. aug. 12. 10:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Persze a duma, hogy facebook nem arra van... stb De ha egy nekik tetsző férfi írna rájuk ismeretlenül, akkor már beleférne. :D Meg ha ők egy kicsit is belelátnának a férfiak helyzetébe, tudnák manapság mennyire reménytelen társat találni, kicsit talán megértőbbek lennének. De amíg szépek, csinosak... Körülöttük forog a világ, addig le van tojva mindenki magasról. Manapság tényleg csak a felszínes emberek tudnak ismerkedni, mindenki másnak nincs ideje. Annyira felgyorsult minden. Percek alatt több száz követő, szelfik, tengerpart, siker, pénz, csillogás a mozivásznon... :D Más nem számít, csak a felszín, a külső. Minden más csak később lesz fontos, akkor meg mikor jönnek a problémák, gyorsan keresni kell mást, egy ugyan olyan tökfejet, aki sármos és szépen tud pózolni, vagy elég "okos, intelligens, és határozott" ahhoz, hogy mindenféle hülyeséget összehordjon, amivel leveszi a lábáról a nőt. Tök mindegy, hogy igaz-e, vagy van-e értelme, úgysem számít mert később lesz más, csak abban a pillanatban legyen meg az álomkép, mintha egy filmből lépett volna ki...

Persze tisztelet a kivételnek, de tinderen sok az ilyen üresfejű nő, meg úgy átlagban Budapest környékén.

A népszerűség az érték, meg a süket duma, a marketing szöveg. Más lényegtelen. Kit érdekelnek a gondolataid, valójában mit érzel...

2017. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!