Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha van egy elég előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy elég előnytelen arcvonásom, ami nélkül sokkal jóképűbb lennék, érdemes beruháznom egy plasztikai műtétre?

Figyelt kérdés

Van egy olyan arcvonásom, amit nagyon utálok, és tudom, hogy ha az megváltozna, akkor egész helyes lehetnék, de nem tudom, megéri-e a dolog, tényleg változni fog-e ettől valami a párkeresés területén. Mit gondoltok erről?

26/F


2017. aug. 12. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Küldj priviben képet, majd megmondom én, hogy előnytelen-e vagy sem.

Szerintem inkább csak te pörgetted túl a dolgot.

2017. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet küldeni. Az 100%, hogy jobban néznék ki, ha ez meg lenne csinálva, ez nem is kérdés, csak azt nem tudom, hogy megéri-e.
2017. aug. 12. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

A te életed, a te tested, a te pénzed, a te döntésed.

Tetteidért majd vállald is a következményeket.


Nem is értem, hogy miért tetted fel a kérdést. Ez úgyis olyan dolog, amiben egyedül kell döntened!

2017. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik az az arcvonásod? Amúgy ezt kép alapján lehetne eldönteni, van, hogy csak te látsz magadon valamit csúnyának, másoknak talán pont ez teszi vonzóvá az arcod. Küldesz privátban képet? Mondanék véleményt nőként :)
2017. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is küldj képet.
2017. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet valakinek pont így tetszenél. Egy ilyen semmis kérdésre érdemben nem lehet választ adni.
2017. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, én nő vagyok, nőknél valahogy természetesebb, ha valamit megcsináltatnak magukon, szóval lehet nem érdekes a véleményem, de én megcsináltattam magamon, ami nem tetszett. (orr + fogszabályzás) Nem volt egyik se nagyon gáz, de én nem szerettem. Igaz, nekem addig se volt semmi bajom a pasizással, tapadtak rám mindig is, de utáltam, hogy ahányszor tükörbe nézek, azt nézem, hogy mennyivel jobb lehetne. Így a végén megcsináltattam. Már azért megérte, mert annyival jobban szeretem így, ahogy kinézek. Nekem végül is a párkeresésen semmit se változtatott, nem is éreztem úgy, hogy kéne, de magam miatt megérte. Neked se azért kéne, mert hátha akkor jobban megy a csajozás, hanem azért, hogy ne legyen olyan a fejeden, amit egyszerűen utálasz. A többi mellékes, mert vagy bejön vagy nem. Az ilyet csak magad miatt szabad csinálni, nem azért, hogy hátha majd másoknak jobban bejössz stb. mert mi van, ha véletlen nem?
2017. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!