Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha megismer...

Miért van az, hogy ha megismerkedem egy addig magányos csajjal, rendszerint rögtön jön egy másik srác is a képbe, és elhódítja?

Figyelt kérdés
Sokszor volt pl. olyan, hogy nem volt senkije a lánynak, vagy ha mondjuk közös ismerős ismertetett össze bennünket, akkor elmondta, hogy a lány régóta magányos, esetleg soha nem is volt barátja, összeismerkedtünk, erre utána nem sokkal összejött egy másik sráccal. Most tényleg ennyire szerencsétlen lennék? Legutóbb is így jártam, a lány barátnője szerint a csajnak soha nem volt senkije (vagy legalábbis nagyon régen, de ebben nem biztos), mintha nem is nagyon akart volna magának igazán barátot, találkozgattunk, minden jónak tűnt, erre engem ejtett, és közölte, hogy lett valakije. Annyira szerencsétlennek érzem magam, sose jön össze semmi, és az különösen rosszul esik, hogy mintha csak ki akarna cseszni velem az élet, jön egy másik srác, és nem én leszek a befutó. Mit tehetnék az elkeseredésen kívül? Én már lelkileg nagyon belefáradtam az állandó sikertelen próbálkozásokba, és nem nagyon látok kiutat ebből a helyzetből.

2014. dec. 15. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akik ilyenkor jönnek azok tipikus gyökerek akik a parkolóban is mikor látjá hogy be akarsz állni egy helyre akkor CSAKAZÉRTIS odanyomulnak és utáni verik a mellüket, hogy ők a janik
2014. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minden csajnál rendszeresen próbálkoznak, legfeljebb van aki észreveszi, van aki nem. Ha pedig az utánad próbálkozó jobban néz ki, mint te, ő lesz a nyerő.
2014. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2: Oké, de én rendszeresen úgy járok, hogy addig, míg mi meg nem ismerkedünk, az illetőnek nincs senkije (akár próbálkoznak nála, akár nem). Aztán úgy érzem, hogy hátha meg tudom hódítani őt, erre jön egy másik csávó, és a csaj dettó belé lesz szerelmes, és pont az után lesz pasija, hogy velem megismerkedett, egészen addig nem.
2014. dec. 15. 20:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Arra vagy jó a csajoknak, hogy az önbizalmukat növeld, és akkor már észreveszik, hogy jobb pasiknak is kellenek.
2014. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az én önbizalmam meg közben folyamatosan csökken, és csak az elkeseredésem erősödik, annyira kilátástalannak tűnik minden. :( Másrészt meg több ilyen lány is mondta, hogy nem tudna rólam semmi rosszat mondani, tetszettem is némelyiknek, aztán mégis az új csávó lett a nyerő. :(
2014. dec. 15. 20:58
 6/15 PearlDiver ***** válasza:

Te vagy a kabalapasi :-D

Kérj érte pénzt a lányoktól!

De legalábbis poénból nézd meg a filmet :-P

Amúgy meg valószínűleg nem vagy elég magával ragadó, túl udvarias vagy vagy ilyesmi.

2014. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6: Igen, visszafogottabb vagyok, szégyellem a tapasztalatlanságomat és a betegségemet, de egyébként sem vagyok rámenős, és mindig azt gondoltam, hogy a normálisabb nők értékelni fogják a finomabb közeledést, de nem. Gondolkodtam azon, hogy én is bunkóbb leszek, nem fog érdekelni, hogy kit hogyan bántok meg.
2014. dec. 15. 21:24
 8/15 PearlDiver ***** válasza:
A finomabb közeledésen és a bunkózáson kívül azért még van pár opció... és te sem éreznéd jól magad, ha elkezdenél köcsög macsót játszani. Inkább azt javaslom, törekedj bátor, vakmerő lépésekre, merd kimondani a bókokat, ha eszedbe jutnak, kockáztass... ez tetszik a lányoknak.
2014. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából mindig bennem van az, hogy nem merem közel engedni magamhoz az embereket, mert félek, hogy nem fognak elfogadni. :( Akitől nem nagyon akarok semmit, azzal tudok lazább lenni, kicsit flörtölgetni, beszólogatni neki stb., de akitől akarok, ott úgy érzem, hogy nagy a tét.
2014. dec. 15. 23:08
 10/15 PearlDiver ***** válasza:
Tanuld meg, hogy ő is csak ugyanolyan ember :)
2014. dec. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!