Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy srác, akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akibe szerelmes lettem. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én 18/l vagyok, ő 19/f. Egyszer már találkoztunk, előtte sokat beszélgettünk. De azóta még nem esett szó egyáltalán másodikról, valamint nem is nagyon keres. Viszont én sajnos (vagy nem sajnos), beleszerettem, és hiányzik. Mit tegyek? Közöljem vele? Ha közölném, azt is személyesen, de nagyon félek attól, hogy kiröhög, pofára esek..

Kérlek segítsetek! Tanácstalan vagyok.


Kérlek a beszólogatásoktól kíméljetek! Előre is köszönöm!



2016. aug. 30. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ő nem lép, akkor neked kell,midig van egy kis rizikó faktor, de szerintem mond el neki,hogy Ő fontos neked.

Remélem segítettem, sok sikert!

2016. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez nagy segítség. Köszönöm!
2016. aug. 30. 12:25
 3/3 anonim válasza:
Hagyd, nem volt akkor olyan jó neki az első randi... És ezt nem bunkóságnak szánom.
2016. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!