Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elriasztja a férfiakat ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriasztja a férfiakat ha a nő nem 100%-ig egészséges?

Figyelt kérdés
Ha pl. Graves-Basedow kórja van?
2017. aug. 13. 20:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
35%

#16


Vagy, ha kényszeresen oktat ki másokat, nem tudván, hogy az pl diszgráfiás és hány plusz órát ölt bele tanulásba mégis minden igyekezete ellenére még mindig vannak sajnos ilyen hibái. (Köszöm a javítást, nyilván ezután már erre is figyelni fogok.)

2017. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
EL. Egy hónap alatt hárman utasítottak el, pedig semmi nem látszik rajtam. De tudom én, hogy nincs férfi, akinek ilyen lány kell.
2017. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem ez miatt nincsen csávód, nyugi.
2017. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem pm alulműködésem van meg inzulinrezisztenciám meg gluténérzékenységem. Na és? Nem ezzel kell kezdeni a beszélgetést.


Én nem szoktam ezen sírni. Ha te magad is betegként állítod be magad, akkor persze, hogy más is annak tart majd. Pl. azt mondod egy fiúnak, hogy graves basedow kórod van, persze hogy megijed, mert 1: nem tudja miaz 2: a kór miatt még ijesztőbb... mondj csak annyit, hogy pm túlműködés miatt gyógyszert szedsz, de semmi komoly bajod nincs.

2017. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hidd el,sokkal rosszabbul járnál,ha a pajzsmirigyedtől konkrétan fogyni alig bírnál.
2017. aug. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!