Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nők, mennyire tartját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, mennyire tartjátok kizáró oknak az elálló füleket?

Figyelt kérdés

Adott egy arcra szép nő/jóképű pasi, de ha ránéztek, akaratlanul is eszetekbe jut az a morbid poén, hogy vajon hány csatornát képes befogni a füleivel? :DDD


Mennyiben befolyásolja az illető megítélését ez a dolog? Lehet-e az elálló fül szexepil? Mit gondoltok erről?



2017. aug. 14. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Életem nagy szerelmének "Dumbó" fülei voltak. :)

Nekem mindig is bejött pasin a nagy, elálló fül. :)

2017. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem a kifejezetten szép arcú pasik tetszenek

nem tudom elképzelni, hogy nagyfülű, nagyorrú, gonosz arcú pasi tetsszen

2017. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon durván az, nem biztos, hogy tetszene. Az ilyen Steven Brewis kategóriás egyáltalán nem zavar. Sőt, valahol aranyos. (Nem röhög, csúnyázzák, de nekem a játékban is szimpi a feje.:D)

21L

2017. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt elálló fülű exem... 2 is.
2017. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. ^^
2017. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Csak személyiség számít.


F

2017. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak, akik kifejezetten bejönnek az elálló fülük ellenére is, sőt van, akinél az nekem még külön szexepil is (pl. Kocsis Tibor sztem kifejezetten jól néz ki. Riz Ahmed is. Szántó Dévid riportert is cukinak tartom).
2017. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan a füle, mint a befőtt. Elálló.
2017. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!