Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, számotokra milyen egy "alfahím"? Vonzónak tartjátok ezt a típust?

Figyelt kérdés

Sokszor kerül szóba ez a kifejezés - például itt is -, de már megfigyeltem, hogy a férfiak kívülről fújják, mit takar ez, de nőktől még nem nagyon olvastam választ ezügyben.


Kíváncsi lennék, a hölgyek milyennek képzelnek el egy alfát és hogy igaz-e az, hogy minden nő ilyet akar maga mellé vagy ez csak tévhit? Igaz-e, hogy mindig a társaság közepe, szuperjóképű, szupermagas, szupergazdag, szuper a dumája, nagy baráti körrel rendelkezik, stb., vagy ezt csak a férfiak hiszik?


Egyáltalán: butaság ez az egész alfa, béta, stb.-dolog, csak legyen férfias és ennyi? Mi a véleményetek erről?



2017. ápr. 21. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Külsőre magas, az a fajta, akire magától nő az izom, vagy a háj rakódik olyan szépen rájuk, nem tudom, de van az a típus, aki nagyobb darab, nem sportol, mégis fitt, egészséges:D Megvan rajta a magas tesztoszteron minden velejárója: mély hang, erősebb vonások, szép szakáll, széles váll, szőr, stb. Legyen egészséges és jó genetikája.

Belsőre szerintem csendes, visszafogott, szerény, alázatos, intelligens, határozott, magabiztos, szorgalmas, jószívű.


Nekem ez a férfiak által lefestett alfa típus nem jön be, mindig az az érzésem, hogy kompenzálni akarnak vmit a dumájukkal (am is sok beszédnek sok az alja), meg a külsőségekkel. Persze annyi pénz minimum elvárható, amennyiből egy feleséget és egy gyereket el tud tartani amíg az asszony nem dolgozik.


Van ez a közhely a majommal meg a tigrissel, hogy a nők nem szeretik a majmokat, hanem azt szeretik, ha csendben ballag mellettük a tigris, vagy vmi ilyesmi. Rám ez tök igaz.

2017. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Az alfahím (számomra) nem azt jelenti amit te itt leírtál.

Egy "alfahím" ne akarjon a társaság közepe lenni, ne a hangoskodásától vagy magasságától legyen az.

Hanem, hogyha csendben ül és figyel akkor is tűnjön ki a tömegből, akkor szólaljon meg amikor éppen kell, legyen meg az a kisugárzása, szerintem ezen múlik az egész.

Egyébként ettől teljesen függetlenül, bőven elég egy FÉRFIAS férfi, nem kell hogy amint belép egy helységbe fagyjon meg a levegő. Csak legyen férfi, ne teszetosza anyuci-szoknyáját-markoló, aki még azt is kétszer át gondolja, hogy merjen-e bókolni..

2017. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván az az alfahím aki korosztálytól függetlenül hatással van a legtöbb lányra/nőre.


Hogy ki mivel éri ezt el? Többnyire a külsejével kezdődik, de kell még valami plusz :) ami viszont alfahímenként változó.

2017. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit te leírtál inkább taszító. Legyen inkább tanult, okos, udvarias, szerény, de ha kell álljon ki magárért. Ne legyen lusta, bírjon tanulni, dolgozni, küzdeni. Kisugárzás meg nem attól függ jó képű e. Részemről legyen sportos, de akiről messziről látszik, hogy edzőterembe jár, az kizárt. Az, hogy milyen magas nem érdekel, lelke legyen rendben.Lehet valaki nem túl jóképű, de mellette egy nagyon pozitív kisugárzású. Nagy dumás kifejezetten taszító, az kompenzál, csak eljátszik valamit ami nem Ő, és így nem őszinte. Ki bízná rá az életet egy ilyenre?
2017. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!