Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai emberek nagy része miért nem képes kommunikálni?

Figyelt kérdés

Engem az ismerkedés része érint, de kapcsolaton belül is értendő, elbeszélnek egymás mellett a felek, nem őszinték egymással, nem is mernek azok lenni.


Ismerkedésnél nem tud normális válaszokat adni a másik fél, vontatott, unalmas, tartalmatlan, sablonos a beszélgetés, biztos más is tapasztalta már (itt elsősorban a netes ismerkedésre gondolok, élőben kicsit másabb, de sablonosnak ott is mondható). Ha valakivel meg akarom találni a közös hangot, de nem sikerül, az nem feltétlenül az én hibám, igaz? Ilyenkor nem hozzám illő embereket fogok ki, vagy gondolhatok arra is, hogy én vagyok unalmas és nem tudom kellőképpen szórakoztatni a lányt? Egyszerűen, ha több nap után is azt látom, hogy 1-2 szavas válaszok érkeznek visszakérdezés nélkül, akkor feladom. De helyes ez így ilyenkor?


Huszonéves korosztály


2017. aug. 14. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Totally agree with you. ;)
2017. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy mi a kuurva anyátokat pontozzátok le azt aki normális dolgokat ír? 8-al pl teljesen egyetértek, akinek meg fáj hogy az agyát is kellene használni, főleg mert esetleg nincs neki, ne itt élje ki magát hanem húzza ki a valagából a fejét.
2017. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg a jó qrva anyját annak, aki erre veri, hogy rommá pontoz engem is mindenhol. Hogy létesítenél vérfertőzési kapcsolatot édesanyáddal. :D
2017. aug. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés az lutri , nem látod a másik valódi reakcióit ezért nem tudod megmondani hogy komolyan e vesz vagy csak szórakozik
2017. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm #8 válaszadó, hogy kifejtetted, jó volt olvasni! :) Azt pedig én is szánom, aki a lepontozástól izgul fel...


Olvasva a válaszaitok beugrott életem első randija még régről, mikor is megkaptam a "mi ez, kihallgatás?" kérdést, akkor még csekély tapasztalattal rendelkező emberként, holott tényleg érdekelt a lány és a mondandója is, azért kérdezgettem vissza. Azóta bennem lehet mélyen egy olyan gátlás, ami miatt szórakoztatni szeretném a másik felet és ha ezt nem látom rajta, akkor "szär vagyok" a saját szememben. Sajnos kijelenthetem, hogy az elmúlt 1 évben csak egyetlen beszélgetés esetében került el ez az érzés, pedig nem egy nővel beszélgettem.


Érdekes és igaz az is, amit írsz, hogy az emberek türelmetlenek és mindent azonnal akarnak.

2017. aug. 14. 23:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem itt szimplán az a baj, hogy akit a neten ismersz, azt élőben nem. És ezáltal ugye nincs semmi közös emléketek, ilyenkor csak a sablon dolgok jönnek elő, az a mi-a-hobbid, kedvenc-könyv/film/sorozat... Véleményem szerint ezért kell egy héten belül találkozni, mert egy idő után, mikor a sablonkérdések tára kifogyott, már nagyon erőltetett lesz a beszélgetés, átmegy ilyen párszavas valamibe. Félreértés elkerülése végett, nem arra gondolok, amikor valaki unja és odalök egy :)-t vagy egy xD-t és lezárta a beszélgetést, hanem amikor már nincs miről szó.


Egy kapcsolatban akkor lesz jó a kommunikáció, ha van miről témázni. Persze, a napotokat is ki lehet beszélni egymással, ki mit csinált, de kellenek olyan közös programok, emlékek, amiket fel lehet eleveníteni, hivatkozni rá, nosztalgiázni róla.


Ez az, ami sok kapcsolatban hiányzik, a tartalmas időtöltés, és ebből fakad az, hogy nem lehet normálisan kommunikálni a másikkal.


Ehhez jönnek még a vaskalapos idióták, akik szerint csak az ő véleményük az igaz, a helyeslők, akiknek meg nincs saját véleményük stb stb.

2017. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!