Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Visszavonulót fújnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Visszavonulót fújnátok, ha a kiszemelt egyedülálló nőről kiderülne, hogy évekig bántalmazó kapcsolatban élt együtt valakivel?

Figyelt kérdés
Miért igen, miért nem?

2017. aug. 15. 19:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Lett volna esélye lelépni, de nem akart. Azt gondolta, hogy szeretettel, kitartással és jó példa mutatásával ráveheti a férfit is arra, hogy változtasson az életmódján (az alkoholizmus betegségének áldozata(?)). Akkor lépett le, amikor rájött arra, hogy a kedvesének pont így jó minden, ahogy van és ő lassan beleőrül és belerokkan ebbe a kapcsolatba és hogy szeretetre van szüksége, amit soha nem fog megkapni attól a férfitól, sem normális családi életet. Elfogadta, hogy a férfi nem hajlandó tenni semmit saját magáért sem. Csak akkor adta fel, amikor már érezte, hogy ő fog belerokkanni ebbe az egészbe.

A szakítás után célokat tűzött ki maga elé, sportol, nyelvvizsgára készül, az álmainak él, utazgat és elkerüli a férfiakat. Azt mondogatja, hogy amíg nem teszi rendbe magát rendbe külsőleg is, belsőleg is, addig nem akar senkit maga mellé. Szóval falat épített maga köré, amiről nem tudni, hogy mekkora és mitől omlik le.

2017. aug. 15. 21:24
 12/17 A kérdező kommentje:

(Folytatás...)

Pozitív élményekkel akarja kimosni a sok ....t a lelkéből, amiket átélt. Ja a kapcsolat végén nem kicsit szorongásos-depresszív volt és ekkor szakított. Szóval a "lelki nyomi" korszak is megvolt neki. Hónapokig tartott, amíg kimászott belőle.

Honnan lehet tudni, hogy készen áll új kapcsolatot kezdeni?

2017. aug. 15. 21:45
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

# 12


Talán, amikor úgy érzi, hogy valaki hiányzik mellőle.

2017. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kb mennyi idő múlva érzi ezt?
2017. aug. 15. 22:15
 15/17 anonim ***** válasza:
43%
Én is egy olyan kapcsolatban vagyok, amiben a páromat az exei elég durván bántalmazták és egy percig se fordult meg az a fejembe, hogy én leléceljek és hagyjam őt benne a szarban, szóval te se hagyd! Lehet nehéz lesz az az út amit megtesztek, de hidd el érdemes. Mondom ezt úgy, hogy 21 éves vagyok. Nekünk sem egyszerű, mert ezek miatt a bántások miatt kialakult nála egy fajta depresszió ami ha nem is mindig van jelen, de olykor előjön elég durván és próbál ellökni magától, de sose tud, mert nem engedem. Ezzel is bizonyítom neki azt, hogy én más vagyok mint az eddig partnerei és, hogy én tényleg a legjobbat akarom neki. Amit még szeretnék hozzá fűzni és ez a 3. válaszolónak szól legfőképpen.. SZARJ SÜNT, HOGY HA KÉPES VAGY EGY BAJBAN LÉVŐ EMBERT A SZARBAN HAGYNI ÉS NEM SEGÍTESZ NEKI! Ez a te lelki bizonyítványod arról, hogy milyen keveset is érsz emberként. Kedves kérdező legyen további szép estéd :)
2017. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem.

Indoklásnak meg itt van a gyéká tagsága: többé-kevésbé sérült emberek próbálják itt letörleszteni a másik nemen azt, amit az életben-valahol kaptak.


Nno, ezt én biztos nem "kérném" senkitől.

2017. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

# 14


Mindenkinél más, ez személyfüggő...ismeretlenül tippelni se tudnám...meg a jelen életkörülményei és ismeretségei is befolyásolják.

Bizonyára, ha valaki napjaiban-életében részt vesz és harmóniát talál benne, akkor rövidebb ezen idő.

2017. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!