Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs egyedülálló nő?

Figyelt kérdés
Akárhol, ismétlem akárhol, neten, élőben is, ha ismerkednék, CSAK FOGLALT nőkbe botlok. Nem kamu, hisz tényleg van pasijuk, leellenőrizhető. Na most vagy itt hantáznak a nők, hogy nem futnak értelmes férfibe bele és már csomó ideje egyediül vannak, vagy csak én vagyok qrva peches. Hogy lehet, hogy az életben minden igényes, művelt, tanult, bájos huszonéves nő foglalt? Már csak matematikailag is lehetetlen a nagy számok törvényét figyelembe véve. Kéne, hogy legyen sok ilyen szingli nő, ha már az igényes férfiak közt is akad sok egyedülálló, magányos ember.

2017. aug. 7. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Férfitöbblet van.
2017. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
De van, csak selejtes. Aki kicsit is jo no annak folyamatosan teszik az ajanlatokat. A tobbi meg csak azt hiszi magarol hogy jo no, ettol fuggetlenul nem kell senkinek.
2017. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

A nőkre szünet nélkül nyomulnak a férfiak, így még vége sincs egy kapcsolatnak, már megvan általában a következő jelölt, de ha nincs, akkor is ott terem azonnal több tucat jelentkező minden valamirevaló nő esetén. Manapság az internet annyira megkönnyíti a nők dolgát, hogy tényleg csak annak nincs párja, aki valamilyen oknál fogva nem akar.


Ezzel szemben a férfiak többsége nulláról indul, hónapokig/évekig kereshet olyan nőt, aki szabad és legalább elfogadható, millió elutasítás után, ki tudja mikor jut el odáig, hogy ismét párja legyen.


Szal a legtöbb nő egyik férfiról a másikra vált, néhány napos, max. hetes különbséggel. Nálam is az összes volt csajom egy héten belül már új baráttal járt, így megy ez náluk.

2017. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
egy nő csak akkor foglalt ha fexenek rajta
2017. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Kijavítom a kérdésed:

"Nincs egyedülálló bomba nő, aki beéri egy kis nyafogó senkivel?"

Na így már rendben van.

És hogy válaszoljak is rá, nincs.

2017. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Se kevesebb nő, se kevesebb egyedülálló nő nincs. Szimplán csak nem sírnak, hogy miért nincs senkijük, nem az interneten írják le a sérelmeik, hanem keresik az igazit, és közben elutasítják azokat akikkel nem szeretnének lenni.
2017. aug. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

jól látod a helyzetet.

a nő olyan mint a parkoló, a normális mind foglalt, a többi megy nyomorék,vagy fizetős.

:D

Pontosan ebbe futottam én is bele. társkeresőkön pl fűzöm a csajt egysze rbenyögi, hogy igazából nekiv na ám valalkije, és nem si tudja cska unlaoműzés neki ez az egész...mondom a****nyád.

vannak azonban normálisok is..csak nehéz megtalálni, és átlagosan 1 hét alatt törlik is magukat mert napi 50 levélre meg erőszakoskodó f/*/szkalapokra akik vannak fent nem kíváncsiak ennyi.

Élőben még én sem ismerkedtem olyannal aki kimodnta volna h nincs senkim. vagy egy kavaró ex, vagy egy szexkapcsolat, vagy egy alakuló dolog mindig volt, amiért én parkolopályára kerültem.

De neten is igaz ez úgy a 95%-ra.

szóval gatyát felköt, siránkozást befejez, elmegy edzeni, stílust ruhatárat vált, összeszedi magát, és nem picsog, hanem férfiként viselkedik.

ennyi a képlet,.

2017. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:5 gyere, mutass nekem ilyen nőt. Senki nem nyavalygott, te ge.i.
2017. aug. 8. 08:18
 9/10 anonim ***** válasza:
De van
2017. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz egyedülálló nőt találni.Kevés a nő,sok a férfi.
2017. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!