Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az ismerkedés során kiszűrni az ilyen gerinctelen embereket?

Figyelt kérdés

Akik úgy tesznek, mintha szimpatikus lennél nekik, semmi jelét nem adják annak, hogy ne lenne kedve hozzátok, aztán hirtelen, ok nélkül megváltozik a viselkedésük, mintha már nem is akarnák az egészet, vagy akár el is tűnnek.


Eléggé el tudja venni az ember kedvét az ismerkedéstől pár ilyen bunkó.



2017. aug. 17. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Sehogy.
2017. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Lehet eleinte tényleg szimpatikus vagy nekik csak aztán megváltozik a véleményük valamiért.

Kiszűrni nem tudod nyilván jobb lenne ha nyíltan a szemedbe mondanák hogy nem érdekled őket de akkor meg az lenne a bajod.

2017. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ennyire hirtelen nem változhat meg, mert nem viselkedek egyik pillanatról másikra másképp, mint azelőtt.


"ha nyíltan a szemedbe mondanák hogy nem érdekled őket de akkor meg az lenne a bajod"


Ha nem szándékosan sértő módon, hanem normálisan mondaná meg, az jobb lenne, mint ez a szánalmas viselkedés.

2017. aug. 17. 16:14
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem gerinctelenseg, csak az elejen tetszettel neki utana meg jobban megismert es elment a kedve toled.
2017. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha ilyeneken fennakadsz nehéz dolgod lesz egy komolyabb párkapcsolatban.
2017. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell kiszűrni vagy keseregni ezen. Sokféle ember van, vannak nemesebbek, nemtelenebbek. Más hiányosságai nem a te hiányosságaid.

31/f

2017. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem mert a szemedbe mondani dolgokat,például hogy tök jó volt veled szórakozni,de ebben kimerült a dolog.Ez nem feltétlenül a te hibád,ő meg nem biztos,hogy bántani akart.Szimplán sunyi a jelleme.Sok ilyen van.Hozzáteszem,ha mondjuk valami dekoratívabb nő,pasi jön a képbe,azt azért nyomban fel szokták vállalni.Azoknál már rögtön nincsenek ilyen gondok.
2017. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én azzal védtem ki a magadfajta emberek vergődését, hogy minden isnerkedős embernek megmondtam/írtam, hogy bazi gyorsan megunom az embereket, úgyhogy ha egy idő után nem leszek túl érdeklődő, ne lepődjön meg. Persze volt, aki nem vette komolyan, de azokkal nem tudtam mit kezdeni.
2017. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem ez volt a kérdés. :D


Vergődés? :DDD

De az ugye korrekt, hogy elhiteted a másikkal, hogy bejössz neki, aztán eltűnsz vagy teljesen megváltozik a viselkedésed, nem? :D Mások érzelmeivel játszani... azzal semmi baj nincs. :D

2017. aug. 17. 18:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézd, ezer meg egy férfi bejöhet nekem, de ha az ismerkedés során kiderül, hogy egy unalmas alak, akiben semmi szórakoztatót nem találok, akkor nem fogok tovább bájologni vele. Amúgy Brad Pitt is bejön, de lehet, ha beszélnénk vagy ötször, elveszteném az érdeklődésemet. Bár nem tudom, te azt hiszed, hogy kinézel egy csajt, és arról soha semmi ellenszenves nem fog kiderülni? Csak mert lesznek még számodra meglepetések, ha úgy gondolod, hogy az emberek érdeklődése minden esetben sokáig tart.
2017. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!