Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire nem lehet szórakozóhel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem lehet szórakozóhelyen ismerkedni nem alkalmi szex céljából?

Figyelt kérdés

A jelenség a következő: adott egy budapesti népszerű szórakozóhely, jó zene, italakciók, sok férfi, kicsit kevesebb nő. Minden férfi, aki odajött hozzám, csak táncolni, fogdosni akart, csókolózni, beszélgetni nem is igen lehetett velük. A külföldiek rögtön jöttek azzal, hogy "go out", "I'm living alone", meg ilyesmi, magyar férfival konkrétan egy szót nem váltottam, mert a legtöbb táncpartnerem vagy külföldi volt, vagy meg se szólalt, csak tapizni és csókolózni akart, amit nyilván én nem akartam.


Az volt a kimondatlan célom, hogy legalább 2-3 sráccal beszélgessek élvezetesen valamennyit az éjjel, ez a szám meglett, viszont a beszélgetések többnyire arról szóltak, hogy elhívtak magukhoz és én meg visszautasítottam.


Tényleg ennyire nem nyitottak egymásra ilyen helyeken az emberek, csak egy éjszakára keresnek valakit? Pedig nekem egyedülállóként annyira adja magát, hogy kicsit piásan, ellazulva, táncolva, jól érezve magamat ismerkedjek másokkal, sokkal könnyebb megszólítani, beszélgetést kezdeményezni így élőben, mint bárhol máshol.



2017. aug. 18. 19:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#2, én sosem voltam kiállításokra járogatós, szerintem ez tipikus sznob duma, amit azok használnak, akiknek lövésük sincs, hogy élőben hogy szoktak ismerkedni, vagy csak filmen látták a jelenetet, hogy ez működhet. Ez olyan, mint a járj színházba, múzeumokba, de ezek számomra olyan helyek, ahol nem a közösségi érzés számít, mint egy szórakozóhelyen, ahol együtt iszok, táncolok másokkal, hanem egy színházban a darab érdekel, egy múzeumban a kiállított dolgok.

De nyugodtan mesélj példákat a környezetedből, hányan ismerkedtek meg így :)

2017. aug. 19. 08:49
 12/20 A kérdező kommentje:
Gellért, Kalocsán milyen helyek vannak, hova szoktál járni ismerkedni, milyen Pubokba, romkocsmákba? :) Sokat jártál itt a fővárosban szórakozóhelyekre, vagy mi alapján teszel ilyen kijelentéseket? A kvótádat olyan szinten nem bánnám, hogy a kanos indiaiakból és négerekből tényleg elegem volt, az egyiknek sikerült úgy megszorítania a karom, hogy napokig megmaradt a kék folt utána, de amúgy full hülyeség és megvalósítathatatlan:)
2017. aug. 19. 08:56
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

szerintem is olyan álszent duma,hogy discoban nem lehet ismerkedni.

Akkor mégis hol? Írták, hogy galériákban, múzeumokban lehet ismerkedni. Nos,szerintem naphosszat szobrozhatnék én is ilyen helyeken és szinte garantált,hogy SENKI nem jönne oda hozzám, vagy ha mégis, hát az olyan is lenne( alapból fura, ha valaki egyedül jár ilyen helyekre)

Sajnos manapság discoban vagy a neten ismerkednek csak a fiatalok, akkor már én is azt mondom, hogy inkább az előbbit választom. Nekem is lett már tartós kapcsolatom így, sőt, a legtöbb barátnőmnek így van 3-4 éves kapcsolata.

Szerintem a srácok többsége úgy van vele, hogy egy barátnőt is el tudna magának képzelni, de nyilván egyéjszakásra könnyebb partnert találni,kevesebb a macera. Szóval ha valamivel megfogod a srácot, beszélgettek és nem ugrasz bele az ágyába,de egy hullámhosszon vagytok, megvan a kémia és kicsit egymásba zúgtok szerintem elég nagy az esélye, hogy holnap is a fejében jársz és esetleg megkeres,rád ír. Bár van,amikor az ember tényleg csak fuckboyokat fog ki.

Egyébként hogy beszálljak én is a tippelgetésbe: szerintem a kérdező az Instantban volt :D

19/L

2017. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13, köszi a választ, én is hasonló állásponton voltam, szerintem próbálkozok még ezzel, ha lesz rá alkalmam :) Köszi a személyes példát és tapasztalatot is, ez azért meggyőzőbb mint az előtte lévő puffogások. És nem az Insta :D
2017. aug. 19. 17:19
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nyáron alapból ne budapesti szórakozóhelyen próbálkozz. Az utóbbi években nagyon elterjedt külföldön, hogy a magyar nők mekkora ribizlik, egyből mennek lefeküdni egy külföldivel. Ezért évről évre rengeteg (férfi) turista jön ide kizárólag ebből a célból. Most nyáron amikor minden magyar nyaral vagy otthon van vidéken, most tényleg csak külföldiek vannak a pest belvárosi szórakozóhelyeken, és nyilván csak szexelni akarnak, mert mi mást akarnának egy balkáni nővel? Jól elbeszélgetni, mégis hogy? A magyar emberek alig 20% tud angolul beszélgetés szinten is, nemhogy még komoly témákról is el lehessen társalogni.
2017. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Discoba a férfiak 99%-a azért megy, hogy felszedjen valami mattrészeg csajt, és minimum megcucliztassa a rötyin, de inkább hazavigye. Ilyen helyen ne várj lánykérést.


"szerintem is olyan álszent duma,hogy discoban nem lehet ismerkedni."


Lehet, persze, whiskykóláért sz0pó partiribikkel meg pénzes bulikirály díszfszokkal.

2017. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15%

Azért itt írja már le mindenki hogy ő hol ismerkedett meg a párjával! Vagy ha több párja volt már akkor velük. És nem az egyéjszakások érdekelnek, amikor azt se tudod mocsárrészegen hogy a csaj fejének melyik az eleje.


Mert szerintem egy ki[b]aszott urban legend ez a szórakozó helyen ismerkedős hülyeség.

Az emberek 90%-a suliból jön össze a párjával, vagy egy sulis baráti társaságból találja meg a párját.

Ez a "elmegyek valahová aztán ott ismerkedek" dolog akkora bullshit hogy már megszólal.

A büdös életbe nem hallottam élő ember szájából hogy mondjuk 2 éves kapcsolatot vagy neadjisten házasságot eredményezett volna egy kocsmás ismerkedés.


Eleve fa[sz]ság.

a lányok mindig társasággal mennek szórakozóhelyre. Láttál te már tökegyedül a piája fölött üldögélő lányt egy bármilyen bárban? Én nem. Mindig minimum egy barátnőjükkel isznak és beszélgetnek. Ha ku[r]vakínos helyzetbe akarja magát valaki keverni, menjen csak, próbálkozzon be egy este akár 1000 ilyen helyen, de egy se fog bejönni.

Hacsak nem irtózatosan buta, és/vagy nimfomán csajokkal akad össze az ember.

2017. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%
En azt nem ertem minek mesz olyan helyekre ahova ribik jarnak es ahol csak fogdosnak, ha allitolag te komoly kapcsolatot keresel?
2017. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az emberek 90%-a suliból jön össze a párjával, vagy egy sulis baráti társaságból találja meg a párját.

Ez a "elmegyek valahová aztán ott ismerkedek" dolog akkora bullshit hogy már megszólal."


Szóval aki nem jár suliba (egyetemre), mert elmúlt 25 éves, az ne is ismerkedjen? Egyébként simán oda lehet menni több nőből álló társasághoz is, megvan annak is a mikéntje. Az hogy nincs tapasztalatod a témában, még nem jelenti azt, hogy lehetetlen küldetés lenne.

2017. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
20%
Azért nehogy lesajnáljuk már a mai nőket, akik az ERASMUs után vagy közbe is eljárnak az éjszakai éltbe, hiszen nagy részük igenis a pénzes külföldi fickókat keresi. Több haverom szó szerint meggyűlölte a magyar lányokat, és keres inkább külföldit, aki nem ennyire pénz-éhes. Szerintem vidéki kis városokban és falvakban jobb a helyzet, de ahol egyetemek vannak és nagy multi cégek, ott a jó csaj azt választja ha lehet, aki gazdagabb és bizony a sok arab és más náció fiai igen tehetősek. Kibeszéltük ezt a haverokkal éjjel és rájöttünk: olyan csajjal nem is érdemes kezdeni aki a kollégiumi évei alatt ezekkel szocializálódott, és kefélt. A saját lakóhelyem is egy egyetemváros és látom mi van. Undorító!
2019. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!