Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találnék olyan igazi társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találnék olyan igazi társat aki támogatná h karriert épitek?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok Bp-n élek, tiszta, határozott célokkal rendelkezem, amiknek a megvalósitásán dolgozom ezerrel, de h egyensúlyban legyenek a dolgok az életemben, szeretnék egy társat, aki támogatna és elfogadná h nem vele töltöm minden időmet, de neki is vannak céljai amik elérésében akár segitek, akár támogatom, de a lényeg h egymás mellett, szeretettel és összetartással, bizalommal és vágyakkal. Nincs kedvem játszmázni, nem vagyok féltékeny, nem foglalkozom negativ érzelmekkel, negativ emberekkel. Minden nap időt szánok önfejlesztésre, olvasok, szemináriumot hallgatok.
2017. aug. 18. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
A normalis emberek tamogatjak a masikat a kapcsolatban.
2017. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De mit jelent az, hogy támogat? Felmondod neki a leckét vagy mi?
2017. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És mégis, hogy akarsz hosszú távú kapcsolatot, ha neked a karriered fontosabb, mint a másik, a társad, a kapcsolatod vele?


Oké, hogy építgeted a jövőd, de nem szabad, hogy ez a kapcsolatod rovására menjen.


Egyébként neked minek is kapcsolat, ha csak egy támasztékra lenne szükséged? "szeretnék egy társat, aki támogatna és elfogadná h nem vele töltöm minden időmet,..."


Előbb legyen meg a karriered, a munkád, és csak utána akarj kapcsolatot. Valami így biztos meg fogja sínyleni a dolgot. És tuti biztos, hogy az a kapcsolat lenne.

2017. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pl ha van egy ötletem, segit megvizsgálni több szemszögből, tud érdemi tanácsot adni, stb.. nem vagyok kisiskolás
2017. aug. 18. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Most tanácsadó kell vagy pár neked ? Én a páromnak elmeselek sok mindent. Logikusan azt se tudja miről beszélek de míg próbálom neki a lehetetlent elmagyarázni magam is atgondolom több oldalról a dolgokat.

A párod nem hiszem hogy valaha is jó tanácsadó lesz. Fog tanácsot adni de alapvetően a párkapcsolat nem a kari ereidrol szól :))

2017. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Neked coach kell vagy vmi tanácsadó, nem barátnő.
2017. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hallgass a gonoszkodókra. Én értem a kérdésed, én is ezt keresem, csak én férfiben. Nem tudok tanácsot adni, csak el szerettem volna mondani, hogy jó lenne, ha több példány lenne belőled. Vagy legalább egy, Erdélyben is :))
2017. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tanácsot adni mégis olyat keresel akinek tanácsot adhatsz ? Hmm :))
2017. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdemi tanács azt feltételezi, hogy ugyanabban a szakmában legyetek.
2017. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok tanácsot adni EBBEN a
2017. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!