Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajoknak/nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak/nőknek miért jönnek be az ilyen Slenderman külsejű pasik?

Figyelt kérdés

Komolyan kis túlzással, manapság szinte minden szerelmes pár így néz ki, akiket az utcán látok sétálni.

[link]

A pasi még csak nem is izmos, szimplán sovány, de amiatt, hogy eléri a 185-t vagy még ennél is magasabb, a csajok mágnesként vonzódnak hozzájuk. Még azt sem lehet mondani, hogy annyira férfiasak lennének, mert látszik rajtuk (főleg a tiniken és a kora huszonéves colos kölykökön) hogy szinte semmi testtartásuk és egészséges izomzatuk nincs. Én ezzel szemben évek óta sportolok (testépítés, kerékpározás, úszás stb.) 85 kiló vagyok, fitt és egészséges, de csak annyi a hibám, hogy 170-re nőttem és érezhetően kevesebb csaj figyelmét tudom felkelteni, mint azok (több ismerősöm alapján mondom ezt szóval ez nem légből kapott kijelentés), akik szimplán magasra nőttek és emiatt a kisujjukat sem mozdították meg. Az ilyen cingár ürgékért miért vonzódnak annyira mániákusan a csajok?



2017. aug. 13. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Fejezd be a hisztit, ne viselkedj úgy mint egy kisgyerek akinek elvették a kakasos nyalókáját.
2017. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne? Mit lehet ezen megmagyarázni? :)
2017. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A vekonyak bejonnek, de a nagyon magasak nem. A 185 cm a maximum, nagyobb kulonbseg mar zavarna. Parom is 175 cm / 55 kilo.
2017. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miféle varázslatos helyen laksz te? Odaköltöznék, ugyanis én kb olyan vagyok (nem szándékosan), mint amit leírsz, mégis láthatatlan vagyok a nőknek.
2017. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Jajajajaja jajajja nincs csajom jajajajaaj nekem se ajajajaj. kezdődik :D
2017. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
#5 több tiszteletet adhatnál a hisztiző férfiaknak!
2017. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én 184 centi vagyok és kb 65 kiló, de nincs barátnőm mert túl vékony vagyok. Valami álomvilágban elhetsz.
2017. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%
Háháháháháhá.Ezen most sírok.Nekem is volt 2x egymás után 2 méter körüli pasim,de tök véletlenül jött így össze,őket szerettem meg.Nem,nem a magasságuk miatt,mertők fogtak meg,tök mással.Én meg vagyok 165 cm.
2017. aug. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg se merem kérdezni hogy mivel fogtak meg....
2018. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!