Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ameddig ilyen szintű a fogaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameddig ilyen szintű a fogaim ne is álmodjak hogy kedves aranyos átlagos nem duci barátnőm lesz?

Figyelt kérdés

Most komolyan ameddig nem adok ki legalább egy-fél millát a fogaimra addig marad a marok marcsi?


[link]


2017. aug. 19. 10:42
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mi az ami nagyobb gond?
2017. aug. 19. 11:13
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy rohad a szád!
2017. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem tűnt fel, hogy ez a troll? :"D

Egyébként attól, hogy valaki duci, még simán felfordul a gyomra egy ilyen fogsortól. ;D


21/L

2017. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem troll, oké ez azért durvább száj mint az enyém de azért hasonló...
2017. aug. 19. 11:24
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

De ez miért most jut eszedbe? Ilyen fog nem egyik napról a másikra lesz. Saját magad miatt baj ez, nem társkeresésben.


Nekem alul van egy fogam, ami picit ráhajlik a másikra, ott mindig fogselymezni kell és ha látom, hogy van valami, azonnal szaladok fogkőleszedésre.


Nem azért, mert juj, akkor nem lesz pasikám, hanem mert szeretem magam annyira, hogy ne rohasszam magam.

2017. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb gond az, hogy vagy éhen döglessz vagy csak pépes dolgokat tudsz enni, mert nem lesz mivel rágnod. Tényleg már csak magadért is érdemes volna gyűjtögetni rá.

31/f

2017. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
21%
Személyiséged miatt nem lesz, nem fogaid miatt.
2017. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem is fájt soha a fogad, mielőtt eddig eljutottál?


Egyrészről megértem, aki nem hajlandó fogorvoshoz menni; nemcsak azért, mert kellemetlen és a pénztárcáddal ápolt jó kapcsolatnak is vége lesz igen hamar, hanem mert szeretnek a fogorvosok kezelés előtt mindenféle jelzőket használva leteremteni, hogy már rögtön az elején helyretegyék a domináns fél kérdését. Mert hát ugye pont a moralitás és az igényesség megítélése az ő feladatuk, mint azt mindenki tudja. Másrészről viszont még ha a hátsók közt vannak is rosszak, azért legalább az elsőkkel jó lenne kezdeni valamit, mert ez kábé annyira igényes és gusztusos, mint egy darab kilógó fika vagy egy húgyfoltos gatya.

2017. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem kiokadtam a beleim. Ilyen fogu embert havernak se tartanek, nemhogy randizzak vele. Mondjuk fogyokuranak jo lenne, szerintem duci csajt keress aki fogyni akar, mert az fix, hogy egy ilyen fogsor mellett vagy egyaltalan nem lenne etvagya az embernek, vagy allandoan sugarban hanyna, ha meglatja.
2017. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szájat megcsókolni hááááát...fujj!Most elképzeltem a belőle áradó szagot...hányás.

Ne sértődj meg, ha konkrétan rád hány a nő.

2017. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!