Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan barátnőtök, aki...

Van olyan barátnőtök, aki szebb, csinosabb nálatok, mindenki őt akarja, és ez titeket zavar?

Figyelt kérdés

nekem volt ebben részem... már nem vagyunk barátok a lánnyal (nem emiatt:D)


szebb, csinosabb volt nálam, akárhova mentünk, őt mindig megnézték, volt, hogy leszólították, minden buliban csak hozzá mentek oda a fiúk, mindenkinek ő tetszett jobban... hülyén éreztem magam mellette...


azóta fogytam kb. 10 kilót, elkezdtem csinibb ruhákat hordani és már engem is észrevesznek a pasik :D a legjobb barátnőm vékonyabb nálam és az arca is szebb, mégis érvényesül nálunk a szépség relatív dolog :D tehát van olyan pasi akinek ő tetszik és van akinek én :) a másikkal ilyen nem volt


tapasztalatok? :D milyen érzés?


2014. aug. 14. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is voltam így. Volt egy 10 pontos (legalábbis szerintem) barátnőm, aki mellett mindig iszonyat rondának és hülyének éreztem magam. Igazából csak azért voltunk barátok, mert a koleszban szobatársak voltunk. Az a fajta csaj, akinek minden jól áll.

Ha szórakozni megyek, egy órát kell válogatnom a cuccaim között, mire találok vmit, amiben tetszem magamnak és jól is áll.

A csajjal már nem vagyunk barátok, mert én egyetemre mentem és új koleszba, ő pedig maradt a régiben.

Azóta rájöttem, hogy nem kell rágörcsölnöm a dolgokra, és hogy nem csak a külsejével hódíthat az ember lánya :)

2014. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem az zavar, hogy a baráti körben mindenkinek van párja csak nekem nincs. Azért ez is árulkodó :D De pl buliban is mindig barátnőmhöz mentek oda, hozzám nem (azért mert alacsony vagyok, kb 1-2 fejjel alacsonyabb mint a barátnőim, akik mind magasak), és így alig vettek észre. Ez kb a mai napig így van. nem vagyok csúnyább, kevésbé csinosabb mint ők, de fiatalabbnak nézek ki, és emiatt senki nem néz rám "úgy". Ezért nincs is senkim.
2014. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart soha. Modellkedett, táncolt, sportolt, évfolyamelső volt. De nem éreztem úgy soha, hogy kevesebb lennék nála. Elvégre barátok voltunk, nem is kellett volna ezt éreznem. És emberszámba vettek engem is.

(Engem mondjuk nem érdekelt, hogy a fiúk kit néznek meg, nem ebben mértem magam.)


Az zavart, hogy volt 3 lány, akik utálták a barátnőmet - pont a fentebb felsorolt tulajdonságai miatt, minden fiú szerelmes volt belé - és engem is gyötörtek emiatt.

2014. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már kamaszként se érdekelt semmi ilyen "rivalizálás", azóta se érdekel. Személy szerint mindkét (azóta is megmaradt) barátnőmet szebbnek tartom, mint magamat, de nem zavar. A pasizás jelenleg hármunk közül eleve csak az egyikünket érdekli (és nem engem), fiatalabb korunkban nyilván mindegyikünket érdekelt valamilyen szinten, és kb. hasonló sikerünk volt.
2014. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!