Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már olyan hogy tetszett valaki, és az anyja jobban akarta hogy összejöjj vele mint maga a lány?

Figyelt kérdés
Az én esetemben ez van, látom az anyukáján hogy szeretné ha összejönnék vele, enyhén utalgatott is, csak hát nem rajtam múlik a dolog.
2017. aug. 20. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát én ennyiből tudnám h ott kell hagyni a lányt. Mert senki nem mondhatja meg neki pcsa, még az annya se tud hatással lenni akkor senki. Lehet van több más kapcsolata is ezér nem akarja azokat feláldozni 1 miatt. Franc tudja..
2017. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ember!


Menekülj, amíg nem késő!

2017. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Olyan kapcsolatom volt, ahol a parom anyukaja volt a legszomorubb harmunk kozul, miutan szakitottunk.


Exem meselte, hogy hetekig letargiaban volt az anyja es meg 2 evvel a szakitas utan is emleget.

2017. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
#3 De aranyos :D Velem olyan volt, hogy anyukám össze akart boronálni a barátnője lányával, szóval így a két anyuka próbált valamit alkotni dehát ez nem így működik :D
2017. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért menekülnék? Nekem nagyon szimpatikus és kedves az anyukája.
2017. aug. 20. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Mint a halak pároztatása.. veszel hímet belerakod a többi közé aztán mehet a menet :dd
2017. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha ez így menne akkor jó helyre kerülnék. :D
2017. aug. 20. 23:12
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Velem az volt ,hogy mikor màr együtt voltunk, kb 2 hónapja, akkor az anyja elkezdett célozgatni az eljegyzésre. Megpróbàltam nem felfogni, erre bekérdezte így egyenesbe meg nézett a szemembe addig amíg észre nem vette ,hogy köpni nyelni nem tudok. 19 évesen:D Egyébként ez nem jó, mert kihozza a lànyokból a làzadót. "Nehogymà anyàm mondja meg" Ha jó a kapcsolat a szülővel, akkor beszéld mg vele ,hogy ne mutasson ki semmit, de főleg ne azt hogy téged jógyereknek gondol.
2017. aug. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5


Csak azért, mert a most "nagyon kedves" anyuka, mindenbe bele fog szólni!


Nincs kivétel, szex, hogy milyen programokra mentek, hogy kire néztél rá az utcán, hogy mit vegyél neki, hogy mit, mikor és hogyan csináljatok.


Kezdetben még kedves aranyos, de rohadtul idegesítő fog lenni, hogy állandóan a nyakatokra fog mászni és tudni fog mindenről.


Hidd el öregem, tapasztalatból mondtam!


MENEKÜLJ! (Hacsaknem ezt, akarod.)

2017. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak ilyen volt, illetve azzal megspékelve, hogy rámászott 2 csaj anyukája is, egyik elég dögös volt, így feláldoztam magam és hagytam neki, hogy levadásszon.
2017. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!