Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyja ellenzi a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyja ellenzi a kapcsolatunkat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3.Unokatestvėrem.


16 ėves vagyok, ö 15.


Titokban járjunk?


Vagy szerinted nem szabadna eröltetni?



2014. júl. 31. 03:36
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem azon van a lényeg, hogy hányadik unokatestvéred, hanem hogy az unokatestvéred. Szerintem bármelyik normális szülő ellenezné.
2014. júl. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nincs benne kivetnivaló

23f

2014. júl. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

3.Unokatestvėrem.


Itt szerintem csak az számit, hogy mennyire tartottuk a kapcsolatot a családjával... ės hát semennyire.

2014. júl. 31. 03:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól, mert 3. attól még unokatesó, így jó hogy ellenzi. Hiszen rokon, még ha nem is beszélnek egymással a családok.
2014. júl. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szülei és a szüleid helyében leléttelek volna. Anyád helyében 72órás tablettát/abortuszt alkalmaztam volna.
2014. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm van úgy, hogy a barátja 2. vagy 3. unokatesója és szeptemberbe lesz az esküvőjük. A szüleik őket is nagyon sokáig tiltották egymástól aztán pár év után beletörődtek.
2014. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olvastad a végzet ereklyé könyvet,vagy láttad a filmet?

A könyv nagyon jó és abban téma hogy ketten szerelmesek de kiderül hogy testvérek.

2014. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én összejönnék vele:)


amúgy meg jogilag már a sima unokatesókat se büntetik

2014. júl. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon összekevertek! Nagyon! Azt hogy ha rokon akkor szekszuàlis kapcsolat alakul ki akkor nagyon könnyebb vèrfertözès lehet ami abbban nyilvànul meg ha nem is azonnal de estleg kèsöbb az ö gyerekeinek, vagy kèsöbb azok gyerekeinek hogy beteg mongoloid gyerek születhet! Ez a gond nem az hogy anyuci vagy paucity ellenzi, mert anyuci, vagy pauci point ezèrt ellenzi a kapcsolatot intim oldalrol. Erröl van szól nem attól hogy büntetik vagy nem! Nagy kàr hogy a tudtál dig ez nem. Jutott el hogy ilyet kèrdezel!
2014. aug. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott mint busz a buszmegàllót, szàlj ki belölle mind ha nem lenne jegyed a jàratra mert ha beèrkezel a àllomàsra beteg gyerek vàr majd a vàróteremben! Annyi ember van a földön akik között vàlaszthatsz! Ne a nemi szervezetre hallgass hanem az eszedre ha van hogy mèrlegeld a valósàgot milyen problèmàkat okozhat az ezzel, magadnak vagy kèsöbb az utókornak a gyerekeid gyerekeinek!
2014. aug. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!