Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami komoly bajra utal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami komoly bajra utal, ha egy 26 éves srácnak még sosem volt barátnője és szerelmes sem volt senkibe?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Komolyabb bajra nem hinném, de minden esetere elég furcsa az biztos.
2017. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Vannak akik pl nem hisznek a házasság elötti sexben,így megeshet,hogy össze sem jönnek mással tizenéves korukban,s még csírájában is elfolytaják az érzéseiket.

Ezzel csak azt akartam demonstrálni, hogy bár nagyon ritka,de megeshet hogy valakinek nem volt sosem kapcsolata. De az is lehet hogy tévedek.

2017. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy nem volt senkije, előfordul a mai világban, ez nem baj. De hogy még szerelmes sem volt? Na, az nagyon furcsa. Én pl. a gimiben állandóan szerelmes voltam valakibe, tomboltak a hormonok, hullámoztak az érzelmek, stb.
2017. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Mi ebben a furcsa? Nő létemre 25 évesen soha nem voltam szerelmes és csak egy olyan kapcsolatom volt, ahol szexuális közelség is történt. Mellesleg nemi vágyam sincs, ami nagyon előnyös, mert olyan környezetben is képes vagyok dolgozni, ahol az a dolog kizárt kell, hogy legyen. Soha nem volt komoly kapcsolatom, az utolsó dobott, de rá egy hónapja sírt, hogy én voltam a legjobb és fogadjam vissza, nem tettem azóta 3-4 biztos megfordult a végén. Erre kellene egy kapcsolat? Anyám azt mondja, hogy a mai világban ő se biztos, hogy ennyi idősen megállapodna, nagyon megbízhatatlanok az emberek.
2017. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Semmi komoly baj nincs itt. Valószínűleg értelmesebb a korabelieknél, és viszonylag hamar rájött, hogy a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük, így tudatosan kerüli őket. Egyetértek vele.
2017. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!