Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akik ex párjaikról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akik ex párjaikról (komoly kapcsolat) csak negativan beszélnek új párjuknak ha szóbakerül, akkor őszinte? Vagy inkább nem merné bevallani mennyire szerelmes volt belé, esetleg meg mindig az, hisz azzal fájdalmat okozna a jelenleginek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet az is, meg lehet, hogy nagyot csalódott az előzőben.
2016. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi jót nem jelentene, ha csak negatív dolgokat mondana. Minek volt akkor vele?
2016. dec. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyaltalan minek beszel az ujnak az exrol?

Tokmindegy szerintem hogy negativ vagy pozitiv...szerintem eleve nemkene felhozni a masik elott

2016. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjem amikor egyszer-egyszer megemlíti az exét, akkor nem csak a rosszakat mondja. Végülis, öt évig része voltak egymás életének, nem csak rossz dolgok történtek velük. Tudom, mik miatt mentek szét, tudom, hogy miért volt rossz a kapcsolatuk, de azt is tudom, hogy nem véletlenül voltak együtt öt évig. Nekem ezzel nem okoz fájdalmat amúgy, nyilván én is voltam már korábban szerelmes, nem ő az első férfi az életemben, és nem meglepő módon ő sem csak rám várt egész életében.


Amikor valaki csak rosszat mond az exéről, akkor szerintem vagy túl közeli még a szakítás (magamból kiindulva), vagy nincs még teljesen túl rajta (magamból kiindulva), vagy esetleg utólag rájött, hogy az egész kapcsolat hiba volt (magamból kiindulva), de úgy ezeket leszámítva szerintem elismeri, hogy voltak azért jó pillanataik is együtt, ha már beszél róla.

2016. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

gondolom mert sok olyan ember van, akinek olyan a hozzáállása, hogy ha már nem szeret engem, akkor a k urva anyját.

van egy barátnőm, akiből egyszerűen kiszeretett a barátja, de semmi megcsalás, semmi szemétkedés nem volt, mégis elmondta mindennek, magát meg mentette, hogy ő mennyivel jobb, legalább kiderült milyen sz ar ember a fiú és hasonló szépségek.

persze nyilván van sok olyan, amikor olyan dolgok derülnek ki, olyanokat művel a másik, hogy aztán okkal beszélnek negatívan róla.

ismerősök között ilyen akkor fordult még elő, amikor megcsalták a másikat, loptak tőle, hitegették aztán átverték a másikat stb.

szerintem az nem imponál senkinek, ha valaki a volt párját szapulja.

2016. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Nem szerencsés exekről túl sokat témázni egy új kapcsolatban, se pozitívan, se negatívan...ott akkor már bibi van. A második kérdés meg eleve abszurd, aki még mindig az exébe szerelmes az mi a szarnak jön össze valaki új emberrel, az elég undorító dolog sztem h még az exemet szeretem a szakítás után, de búfelejtőnek azért összejövök valaki mással, az kib*szás az újjal.
2016. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!