Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondolnátok egy olyan pasiról aki a szabadidejében a Wikipédiát szerkeszti aktívan, magas szinten?

Figyelt kérdés
Mi lenne a véleményetek egy ilyen emberről? Jó vagy rossz dolog-e ez a szemetekben? Hogyan befolyásolhatna ez esetleg egy párkapcsolatot?

2017. aug. 21. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

....kkkhkhhhhk....mmmhhhhhkkh...BÁHÁHÁHÁHHÁHÁHÁHÁ :D


Wikipédiát magas szinten :D Ez kb. olyan, mintha valaki azt mondaná, hogy profin alszik.

2017. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

ha "szellemi" hobbija van, az nem akadály

de hogy lehet wikipédiát szerkeszteni magas szinten, az milyen?

2017. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Es meterben kifejezve milyen magas szinten szerkeszted a wikipediat?
2017. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy túl sok a szabadideje
2017. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Magas szint: pl. kiemelt színvonalú szócikkeket ír, hivatkozásokkal, táblázatokkal, szépen megszerkesztve és igényesen megfogalmazva (legalábbis szerintem).
2017. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, kb. mint az utolsó. Tehát pl. nem úgy hogy "Petőfi költő volt,megpusztilt a szabadságharcba.", hanem hosszú, részletes szöveg igényes nyelvezet, HTML-hivatkozások, kódok használata, táblázatok, jegyzetek hozzáadása, egyszóval egy igényes, használható és a szemnek is kellemes iromány létrehozása.


Álljon itt két példa (egyiket sem én írtam):


1. [link] (bár táblázat pont nincs benne de minden más igen)

2. [link]


A különbség egy igényes és egy vacak szócikk között.

2017. aug. 21. 20:23
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Azt gondolnám hogy szegény nem sok mindenhez ért. A wikipédiát egy 12 éves gyerek is tudná szerkeszteni ha elég bő lenne a szókincse.
2017. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én is szoktam, igaz, nem "magas szinten" és nem Petőfit.
2017. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Nőktől főleg ne várj sokat. Ha ezt megemlíted nekik, akkor az olyan mintha az arcukba vágtad volna hogy buz1 vagy. Mit érdekli ez őket szerinted? Nem is tudják ez mit jelent! Az ő számukra a "jó tudás", a "jó okosság" az amiből pénz lesz. Az hogy Diderot egy késői fiaként szerkesztesz, rendszerezed és teszel hozzá az egyetemes emberi tudásvagyonhoz, az csak nekünk férfiaknak érték. Ez nem manifesztálódik bőrüléses BMW-ben, vagy wellness hétvégékben ami nekik számítana. Inkább tagadd le.
2017. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

A lényeg, hogy legyen valami hobbija, ami iránt elköteleződést és lelkesedést mutat. Ha neki ez, akkor ám legyen ez :) még mindig jobb, értelmesebb, mint a kanapéról focinézés, és üvöltözés.

23/N

2017. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!