Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 magas helyes pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 magas helyes pasiként mennyi esélyem van ilyen csajoknál? Ismertek-e hasonlóan alacsony pasit, akinek ilyen barátnője van?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének, teljesen komolyan gondolom a kérdést. Korábban figyeltem fel rá az nso.hu-n és biztosan kijelenthetem, hogy a legszebb nő, akit valaha láttam (tessék a többi képet is megnézni róla):

[link]

A csaj 190 magas, nekem titkon alapból fétiseim a magas csajok, de sajnos egy fejjel alacsonyabb vagyok tőlük. Néha látok hasonló vékony, végtelen combú, álomszép csajt és a lélegzetem is eláll. Több kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban:

* Ismertek-e hozzám hasonlóan alacsony pasit, akinek ilyen alkatú barátnője van/volt? (nem konkrétan 190-es csaj, hanem hasonló alkatú vékony kis "gazella cica")

* Figyelembe véve, hogy 24 évesen már nem nőhetek, milyennek kellene lennem (külső, belső, egzisztencia stb.), hogy egy ilyen csaj igent mondjon nekem?

* Ha 195 magas lennék, akkor mennyivel lenne több esélye nála?


Előre is köszi a válaszokat.



2017. aug. 14. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte csak ilyet ismerek. Az egyiknek szinte modell kinézetű barátnője van és kb csak 5 centivel alacsonyabb.
2017. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En alacsony vagyok, de a 170centis jo pasik johetnek ;) nalam van eselyed
2017. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a 188 cms Natalai Bush párját, kb ő is 170, szóval nem lehetetlen.


Persze nem lesz egyszerű márcsak azért sem mert baromi kevés ilyen magas nő van.

2017. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Fuh, ő is hasonló kaliber, amire gondolok. Az a legjobb, ha van benne egy kis domina hajlam. Sosem vagyok képes elhinni, hogy vannak ilyen amazonok, akik hozzám hasonló srácokra buknak, de ha vannak, szerintem ez eléggé tabunak számít nekik is.
2017. aug. 14. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a magas lányok testszenek, de nem a magas vékony, hanem a combosabb magas és erősebb testalkatúak.
2017. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5: Például ezek?

[link]

[link]

[link]

Nekem is bejön, ha egy kicsit husisabb, de max ilyen mértékben: [link]

És te emellett milyen magas vagy?

2017. aug. 15. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolaó nagyon szép.

A husisabbak vagy izmosabbak pl ilyesmik:


Gabi Garcia 188 cm 95 kg

[link]



[link]


[link]


[link]


Én 174 cm vagyok, sportosan izmos, jóképű is. Eléggé intelligens és tanult is, na és persze szerény :D

2017. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!