Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti így találkoznátok valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti így találkoznátok valakivel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval társkeresőn. Még azt írja nekem, hogy ő biztos nem megy arra az időpontra, amit én mondok neki. De nem érti meg hogy egy totál idegennel eleinte, azért nem szeretnék olyan 8-9 óra között találkozni. Így is ő erőltette az időpontot, de azt mondta, hogy lehet randi közben közbejön ez az neki. Vagy mindent a fiú döntsön el, nem számítva, hogy én nem szeretnék később találkozni?
2017. júl. 20. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Én nem, ilyen esetben csakis napközben, forgalmasabb helyen találkoznék az illetővel, igaz most később sötétedik, de akkor se találkoznék vele elsőre ilyenkor.
2017. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Délután, forgalmas helyen, elsőre.

Ez evidens.

Ha nem tetszik neki, küld el a faxba.

2017. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Nekem jó lenne az este 8-9 óra is. Úgysem én leszek az akit elrabolnak, nem vagyok nagyszám. Persze fő az óvatosság, ha nem ért meg a srác és te nem szeretnél felelőtlen lenni akkor nem találkozol vele este. Vagy megegyeztek,hogy akkor napközben valamikor vagy nem találkoztok.


19/L

2017. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:
75%
ha már ilyen önző,rugalmatlan,bunkó :nem
2017. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem,főleg ezek után! Bunkó!
2017. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Stílusából ítélkezve,tuti nem...
2017. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, ki az a retard, aki lepontozgatja a normális válaszokat :D
2017. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Pfff... Kinek hiszi ez magát? :D


Én megmondanám neki, hogy egyenrangú emberek vagyunk és leszünk is, ha ebből lesz kapcsolat. Ergo vagy képes velem összedolgozni és figyelembe venni az én igényeimet is, és meg tudunk egyezni, vagy játssza "Mr Elfoglaltat", de köszönöm, nem szorulok senkire.


Komolyan, mit hisz egy ilyen? Ha valakivel randizok, annyi időt keresek a randira és akkor, amikor tudom, hogy nem szakítja meg semmi, és tudok rá figyelni és szeretnék vele lenni, élvezni a társaságát, minden.


Ha neki közbejön ez-az, akkor mi nem randizunk, csak keresett valakit, akivel elüti az időt. Nekem senki és semmi sem fontosabb, ha leszervezek egy randit, még azt a szájbabszott telefont sem nyomkodom, mint egy idióta, hanem lenémítom és elteszem. És rengeteg tajparaszt erre sem képes.


Arról nem is beszélve, hogy ha nyár van, 12-13 óra felé kelek. Ha ő 8-9 felé óhajt, akkor sajnálom, én akkor alszom. Ez olyan, mintha én azt mondanám, hogy fussunk össze hajnal 3-kor, mert nekem akkor jó...


Ha ő lenne az utolsó ember, akkor sem mennék bele, mert ez nem egyenrangúság. Milyen nagy szerencse, hogy ezer normálisabb férfivel tudnék randizni... Ahogy te is.:)

2017. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem

bunkó is meg mégis mit akarna este 8-9 körül...

2017. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Mondjuk nem szénné égni a napon 35 fokban?

2017. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!