Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egyetemista/ diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyetemista/ diplomás nővel kezdeni, ha nagy családod szeretne az ember?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok. Most már olyan kapcsolatot keresek, amiből házasság és család lehet. Szerető felséggel és két-három gyerekkel képzelem el az életem. Találkoztam egy nagyon kedves, türelmes, igényes és értelmes nővel. Árad belőle a szeretet. Ő az első ilyen nő, akivel összehozott a sors. Ő is érdeklődött irántam és most már ott tartunk, hogy egy éve egy párként tekintünk magunkra.

Ő 24 éves. Abban a városban tanul, ahol én lakom. Egyetemi kollégiumban él jelenleg. Neki még másfél év van vissza a diplomáig, utána, hogy ez a sok tanulás érjen is valamit, muszáj gyakorlatot szereznie. Másfél év múlva, ha odáig eljutunk együtt, szóba jöhet az összeköltözés. De utána még ki tudja, mikor lehet szó gyerekekről. Gyakorlatot szerezni és bebiztosítani magát egy munkahelyen, olyan munkakörben amit a végzettsége indokol, nem lesz kevés idő. Tartok tőle, hogy ha együtt indulunk el közös úton, harminc éves korunk felett fog az első gyerekünk megszületni.


(Attól nem félek, hogy jobban keres majd, mint én, amíg ez őt nem zavarja. Nekem két szakmám van. Mindkettő keresett szakma mostanában. Amit csinálok jól csinálom és tisztességes fizetést kapok érte.)


2017. aug. 22. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
szerintem fakitermelő nőkkel kéne kezdened.
2017. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd csak, ha ilyen komoly jövőbeli tervekről nem tudsz vele beszélgetni, akkor mi másról tudsz? :D
2017. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Minden a fejben dől el, felfogás. Beszéljétek meg kérdezd ki mik a tervei a jövőt illetően. Mert nők sokszor csinálják hogy igen tudják meg bologatnak, de végül úgy se lesz belőle semmi. Másik típus meg igérget, az hogy megbeszéltek valamit rábolintja 5 év múlva oké legyen ez.. eltelik az 5 év akkor meg kiderül hogy ja sehol semmi, húzza a száját, meg akkor kell nekikezdeni újra a fejmosásnak hogy miért is kell ez meg az.. Ezért érdemes így indítani bármit is, ha látod a másikon az akarást igyekezetet akkor oke
2017. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Attól, hogy valaki egyetemre jár, még simán akarhat családot alapítani. Én is ilyen vagyok.

Különben is, piacképes diplomával a kézben könnyebb eltartani egy gyermeket, mintha minimálbért keresne valaki. Szeretnék ugyan gyereket, de tudom, hogy amíg nincs meg a végzettségem, nem szerzek munkahelyet, addig nagyon nehezen tudnám eltartani, nem tudnám neki megadni mindazt, ami egy gyereknek fontos lenne.


21/L

2017. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ettől függ. Én nem vagyok diplomás nő, mégsem szeretnék nagy családot, maximum egy gyereket, de azt is csak ha a párom ragaszkodik hozzá. És azt se mostanában, pedig már 26 vagyok.

Azzal a nővel kell megbeszélned, akivel vagy, és javaslom gondolkodj el azon, hogy te is kiveszed a részed NORMÁLISAN a gyereknevelésből, azaz pl. te is otthon maradsz vele, amíg a barátnőd dolgozik, ha fontos a karrierje is számára, így talán jobban hajlik a több gyerek felé, hogy nem kell annyit kihagynia. Három gyerek pl gyakorlatilag egy munka nélkül töltött életet jelent, ha minddel a nőnek kell végig otthon maradnia, azt pedig épeszű ember nem vállalja be, végzettségtől függetlenül. 35-40 évesen, a gyerekek után pedig nulla tapasztalattal sehová nem fogják már felvenni.

2017. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És miért baj, ha 30-on felül lesz gyerek? Bocsi, de 24 évesen még rengetegen tanulnak vagy akkor végeznek és kezdenek el dolgozni, de vannak szakmák, ahol a karrier építés 10 év is lehet. Az ismerősi körömben csak annak lesz gyereke ilyen fiatalon, akinek ennyi volt a vágya (házasság, gyerek), nincsenek nagyobb tervei. Miért várod el ezt egy nőtől? És miért akarsz sietni? Nem ciki 30-on felül gyereket vállalni. De ha neked csak ez fontos, nem az, hogy szellemileg megfelelő partner legyen melletted, akkor nézelődj "egyszerűbb" nők után.
2017. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szeretne gyereket ő is, csak azt nem tudja mikor. Őszinte teremtés, tudom, hogy tényleg szeretne családot, de az ő helyzetében a mikor nagyon kilátástalan. Én ezt tudom és nem bombázom folyton a kérdéssel, de attól még őrlődöm benne. Persze, kereshetnék olyat, aki jobban megfelel a kritériumaimnak, de a szerelem nem így működik. Én őt szerettem meg és nem azt az ezer másikat, akik már most készek családot alapítani. És azt is tudom, sokaknak normális harminc felett az első gyerek, de szerintem ez nem egy egészséges dolog. Azt sem mondom, hogy rossz, de nem is jó.
2017. aug. 22. 16:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A nagy család és a karrier nem feltétlenül zárja ki egymást. Nekem például 3 diplomám van és jónéhány év munkatapasztalatom. Ebből két diplomát már munka mellett csináltam levelezőn. A gyerek kérdést nem siettük el: az elsőt 30 évesen, a másodikat 33, a harmadikat 35 évesen szültem. Nektek is sikerülhet összeegyeztetni a dolgokat, sok sikert kívánok hozzá!
2017. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Már nagyon várod, hogy napi 10 percet babázgass, igaz?
2017. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szörnyű ahogyan kettőtökről beszélsz. Amúgy pedig hozzá inkább illene egy harmincas pasi.
2017. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!