Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon ha az itt panaszkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha az itt panaszkodó férfiak ezt az időt önmaguk fejlesztésére szánnák, mennyivel lennének sikeresebbek az élet minden terén?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%

nézd meg az előző kérdésekben hogy néznek ki az amcsi párok és hogyan a magyarok.


Ez születési hely kérdése és nem önfejlesztésé.

2017. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen ne fejlessze magát. Éljen a természetes szelekció :*
2017. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1.: igen, ez a tipikus minden más hibáztatása, csak persze mi nem tehetünk róla dolog
2017. aug. 22. 15:51
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha tudsz valami tuti önfejlesztő tanácsot akkor szólj!
2017. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha átlagos/kvázi szépek akkor sokkal előrébb. Ha rondák akkor ugyanott és még igazságtalanul meg is kapnák a "háme nem tesznek ellene semmit", miközben igen.
2017. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Ez valamilyen szinten álszentség, mert te is fordíthatnád ara ezt az időt, mialatt ezeket olvasod és panaszkodsz miattuk. Egyébként miért zavar téged az ha valaki leírja a panaszát, a problémáját? Azért beszélnek az emberek a problémáikról mert zavarják és megoldást keresnek rájuk. Már önmagába a panasz leírása is önfejlesztő, mivel mivan ha nem meri az ismerősei előtt elmondani? Fizessen pszichológusnak 1vagyont csak ezért? Mert téged zavar. Mivan ha valaki bátorságot gyűjt a csajozáshoz? (kvázi fejleszti önmagát) Mivan ha fél az élő beégéstől és ezért itt próbál vagy csak tanácsokat gyűjt? Nem lehet? Nem lehet a lelki kérdéseiket sem feltenni, vagy a bánatra megoldást keresni az interneten? Vagy mások tapasztalatai által? A könyvek, a fizika, a szakember véleménye is mind tapasztalatokon alapul. Miért ne gyűjthetne tapasztalatokból származó információt itt h fejlődjön? A lelki problémák megosztása mással is már önfejlesztő dolog nem beszélve arról h ha valaki még értelmesen reagál is rá és tanácsot ad. Ne legyél ilyen korlátolt. Minden társas tevékenység fejleszti a jellemet, ergo ez is.
2017. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Sokkal. Szerintem.
2017. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Semennyivel, ugyanolyan selejt lennék mint msot, csak több szenvedéssel a hátam mögött.
2017. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Vagy, azt is lehetne mondani, minden sikeres férfi mögött áll egy nő! Aranyom.
2017. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

29F vagyok még nem volt barátnőm, és igenis próbálkozok ha tehetem.


Tegnap este ki írtam, egy kérdést, hogy hol lehetne még ismerkedni, Bulikon, cégen, és csoportokon kívül, ezen kívül, le írtam, a magyarázatban, hogy ezek a helyek miért nem jöttek be. De a kérdés rész csak annyi volt "Hol lehetne ismerkedni ?"...


Erre törlik és jön az üzenet a moderátoroktól, hogy ez nem ismerkedős oldal... és hogy akkor írjak ki kérdést ha kérdésem van amire válasz szeretnék kapni... hát köszi. Nem tudom kik lehettek olyan szemetek, hogy jelentették a kérést, hisz nem az oldalon akartam ismerkedni, hanem kérdésem volt, hogy hol a jó fenébe lehet még ismerkedni.... ott volt a magyarázatban is, konkrétabban, hogy mire gondoltam, a kérdésben, látszott, hogy nem a tagokat akarom felszedni.... de nem azt törölni kell.... nesze neked fejlődés.


Nem elég, hogy így is szar. Hogy falra mászok már attól, hogy bármi próbálok nem jön, be... még az új ötleteket sem szerezhetek, mert az erre érkezett válasz, már szabály sértő.... gondolom ha tanulnák belőle akkor csökkenne a látogatók száma, mert ugye nem sírna itt senki, ha cakk pakk értelmes és valóban hasznos tanácsokat kapna..... A legnagyobb baj, hogy sokszor az sincs kinél próbálkozni. Ez nem azért van mert nincs nő, hanem mert egyszerűen, rossz helyen(földrajzilag) keressük, vagy csak elkerüljük egymást.

2017. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!