Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as férfiak. Ti hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as férfiak. Ti hogy vagytok, vagy hogyan tudtok boldogok lenni, hogy közben sikertelenek vagytok a nőknél szinte teljesen? Próbálom megtalálni az élet apró örömeit, de úgy kell, hogy kiitatom a nőket (ha leszólítok egyet, tuti a kudarc).

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 11:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Én könnyen. Néha elszomorodom, de ilyenkor mindig arra gondolok, amit egy kapcsolattal kapnék:

- állandó rettegést, hogy mikor léple a nőm egy jobbal

- megfelelési kényszert (nem lehetek önmagam, hanem magabiztos szuper-mega alfahím 0-24-ig)


Köszönöm, nem kérek ezekből.

2017. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Én régen nem voltam egy rossz pasas, vagyis volt 4-5 barátnőm (ha komolyat veszek). De az állandó stressz, hogy most nem vagyok elég jó, vagy miért nem megy a szex nepi 1-2 helyett, 3 szor, vagy a hazugságok, a hisztik (a legtöbb lány hisztis, vagy azzá válik, ha nem azt kapja, ami vár, vagy nem kezelik hercegnőként). Plusz a rettegés, hogy megint megcsalnak, ami már kétszer megtörtént. Az állandó figyelem, ezt a programot találd ki, ide vidd, ezt vedd neki. Elhiszem, hogy az itteni nők közül egyik sem ilyen, meg nem vár el semmit (már vagy 200 ilyen kérdés volt itt, hogy nekik nem kell szinte semmi, csak szerelem), de a való életben igenis burkoltan elég sokat várnak el a nők. Nekem egy barátom sincs igazán, így a legtöbb nőnél kiesik a rostán, plusz még a külső adottságok (sokat öregedtem 32 éves koromra, megereszkedett az arcom), meg a szex, hogy napi 3 nem megy (20 évesen sem ment), meg sorolhatnám. Plusz a magabiztosság sem a nagy erősségem.
2017. júl. 26. 11:49
 3/32 anonim ***** válasza:
Rossz embereket fogtál ki és ahogy látom ez az önbizalmadnak is betette rendesen a kaput. Tegyél meg mindent azért hogy jobban néz ki és a hercegnő típusú nőket kerüld el. Sportolj, legyen hobbid és ismerkedj ezerrel. Kesereghetsz hogy az élet sz.r, de ha meg sem próbálod akkor tényleg az lesz. Előbb-utóbb ha beleadod a maxot és nem ragadsz meg olyannál, akinek irreálisak az elvárásai veled szemben (magyarul becsülöd magad annyira, hogy kilépsz ilyen kapcsolatokból), akkor össze fog jönni. Nem vagy még idős, csak ne nyafogj annyit és szedd össze magad. Nem lehetsz ronda ha voltak barátnőid, max lehet elhagytad kicsit magad. De ez is rajtad múlik, hogy ebből mit hozol ki.
2017. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 acelsziv ***** válasza:
50%

1: Na ezért nem lesz neked soha senkid. Egy normális kapcsolatban nem kell attól rettegni, hogy mikor hagy el téged.

Sőt. Nem is kell megjátszani magad. Ugyanis, ha normális nőt fogsz ki az szeretni fog téged minden gyengeségeddel együtt önmagadért.

2017. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Régen hittem ebben, hogy van számomra ilyen nő.
2017. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Ugyanis, ha normális nőt fogsz ki az szeretni fog téged minden gyengeségeddel együtt önmagadért.


Ez az 1000 ből 1 nő. De mennyi az esély, hogy te megtalálod azt? Nem sok. Én már annyit csalódtam és annyi elutasítás ért (aki nekem tetszik, annak én sosem), hogy nem hiszek az igaziban.

2017. júl. 26. 12:24
 7/32 anonim ***** válasza:
Akkor fordulj be és mantrázd hogy milyen rosszak a nők. Vagy állj fel az önsajnálatból, és tegyél azért vagy legalább az esélyét add meg, hogy jobb legyen.
2017. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Mi van, ha már mindent megtett a kérdező?
2017. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 acelsziv ***** válasza:

8: Ha mindent megtett volna, akkor most egy boldog, önbizalommal teli ember lenne egészséges párkapcsolatban és nem itt nyafogna.

20 évesen nekem se volt csajom, csak én nem rinyáltam, hanem tettem érte, hogy ez változzon. Növeltem az önbizalmamat és fejlesztettem magam. Mert egy problémát nem lehet azon a szinten megoldani ahol létrehoztad. Most 35 évesen 14. éve élek együtt a gyönyörű feleségemmel.

2017. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
24%

Ne rinyàlj hanem vàlj olyan férfivà akiért bomlanak a nõk.

-Menj edzeni vedd komolyan,izmos testért ida vannak.

-Egzisztenciàd milyen?Szerezz piacképes szakmàt,legyen célod,dolgozz keményen.

-Frissítsd ruhatàradat

-Tanulj meg 2 nyelven legalàbb

-Fejleszd személyiségedet,soft skilleket,tud a bugyit ledumàlni.

-Szexuàlis intelligenciàd is fejleszd.

-Szerezz élményeket az életben

-Legyél igényes.


Ennyi

2017. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!