Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdeklem vagy sem? Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vagy sem? Facebookon nem lehet beszélgetni vele de élőben igen.

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg egy lányt. Párszor beszélgettünk, bemutatkoztunk egymásnak. Facebookon is felvettem ismerősnek. Nagyon nem válaszol, kb egy hete meg se nézte amit irtam de mutatta hogy elérhető volt úgyhogy valószinűleg belépett. De mikor személyesen látjuk egymást mindig mosolyog rám. Ma egyből közös konyhán egyből kérdezősködött hogy telt a nyaralás stb... Le is ültem vele beszélgetni egy pár percet. Érdeklem vagy nem? Csak mert munka közben nem nagyon tudok kimenni beszélgetni vele.. valószinűleg a főnök se nézné jó szemmel.

2017. aug. 22. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, akár szeret valaki csetelni, akár nem, azért csak válaszolok annak, aki érdekel...munkahelyen nyilván beszélget veled, mert ott nem kerülheti el a dolgot. Hívd el valahova személyesen, ha igent mond rá, akkor nyilván érdekled.
2017. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elkerülheti mert nem egy cégnél dolgozunk csak a közös konyha. Úgy voltam vele én is hogy akkor hagyom ha nem válaszol 1 hete. Csak a kávémért mentem és nem volt szándékomba kezdeményezni a beszélgetést pont ezért.
2017. aug. 22. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismersz egy embert. Bekerultok egy kozos terbe X percre. Elegge fura, ha atneztek a masikon, ahelyett hogy valtanatok par szot.


Nem kell ebbe belelatni semmit se.

2017. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felesleges volt felvenni facebookon.
2017. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En megkérdezném, hogy látta e, hogy írtam Facebookon, es ott nem szeretne e beszélgetni, vagy ha nem, akkor egy séta a meló után...nem kell kerülgetni, meg tok sokat lelehet szurni, hogy mennyire mellébeszélős.
2017. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel.Nem beszélgetünk a fészbukon.Élőben beszélgetünk szexelünk jól elvagyunk de a faszbukon nem írogatunk.Lehet szakítanunk kellene? :)
2018. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!