Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkednek azok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek azok, akik kinőttek a diszkókorszakból, és a munkahelyen sincs lehetőség az ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Vagy ők igy jártak alapon maradnak egyedül, és kész? Manapság sehol nem lehet ismerkedni egy felnőtt férfinak?Munkahelyen férjezett nők vannak kivétel nélkül, szóval egyértelmű, hogy ők kilőve, mint lehetőség. Baráti társaságom meg nincs olyan, ahol tudnék nőkkel ismerkedni. Nekem társkeresési szempontból annyi, meg azoknak, akik a sorstársaim?

2017. aug. 24. 17:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"A szórakozóhely miért van kilőve? Csak nem vagy még 50 éves. Manapság 30 felett is el lehet járni bulizni, nem bűn az."


Komolyan csak bulikban lehet ismerkedni?! (amúgy szerintem ott sem, zömében férfiak,párok vannak ott is!) Akkor az az ember marad egyedül, aki nem bulizós alkesz nőre vágyik ezek szerint?!

2017. aug. 26. 14:23
 12/15 anonim ***** válasza:

A buliban,diszkóban azért könnyebb,mert oldottabb a hangulat.Làtod élőben a màsikat,nem csak egy képen.A kép csalóka lehet.

Netes tàrskeresőn nagyon nehéz.Csinos nőt még csak talàlhatsz.De a férfiak 30 felett...Nos az egy katasztrófa.

Munkahelyen necces.Amúgy meg nagy szerencse kell,hogy munkahelyen talàld meg az igazit.

2017. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismerkedni itt is lehet ;)
2017. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyan én most nem ismerkedek, de szerintem nem csak az internet maradt, legalábbis én a 25-35 közötti korosztályú baráti társaságommal is eljárok azért ide-oda. Kocsmába társasozni, koncertekre, kiállításokra, kis helyi gasztrofesztiválokra is rendszeresen járunk, ezen kívül én futok is, szeptembertől pedig táncolni és terembe is járok majd. Szóval magamból kiindulva nagyjából bárhol ismerkedhetsz, bár nyilván ki kell fogni, hogy pl ne épp akkor állj neki, ha buszra szalad a csaj, vagy a balesetire igyekszik törött karral. De ha ráérősnek tűnik, és felveszi a szemkontaktust, akkor legyetek akár villamoson, akár a teszkóban, egy próbát megér szerintem.
2017. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"aki nem bulizós alkesz nőre vágyik ezek szerint?!"

Ezt a hülyeséget honnan veszed? Buliba eljár mindenféle nő. Találsz te ott olyat is, aki teljesen normális, kis szerényke.

Hacsak nem egy kis faluban élsz ahol 20 nő jár bulizni szombatonként.

2017. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!