Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kapok puszit lányokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok puszit lányoktól, amikor más idegen pasik igen? Ennyire csúnya lennék? Miért nem barátkoznak velem? Pedig nem vagyok egy műveletlen gyerek. ELit gimibe és főiskolára is jártam.

Figyelt kérdés
Nos igen csúnya vagyok de a múltkor, egy srác konkrétan minden második foga hiányzott ami megvolt az rohadt meg én egyszerre értünk egy irodába ügyet intézni engem levegőnek néztek ő vele jópofiztak. Szóval nálam csúnyábbak is szerencsésebbek. Na de kérdés odamegyünk én és a legjobb haverom aki tipikus szépfiú volt régen, mostan kicsit csúnyult de azért jó pasi. Az ő autójával mentünk mindig szórakozni összefutottunk ismerős pasikkal akik hozták lány ismerőseiket haveromat puszival engem kézfogással üdvözöltek. De látom tagadt tsz elnök fejü pasikat is körbezsongnak lányok...tudom nem kimondottan társkeresés kategória barátkozás csak de ha ez se megy akkor társkeresés....

2017. aug. 24. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azok az idegen pasik lehet, hogy csak számodra idegenek, azoknak a lányoknak/nőknek meg nem idegenek. Én ráadásul csak olyanokat üdvözlök puszival, akivel közelebbi az ismeretségem, pl. közeli családtagok, nagyon közeli barátok, szóval még az ismerőseim közül sem mindenkit.
2017. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1es köszi a választ.. a puszira korlátozva írtam,hogy sokszor megyünk társaságban egyik barátommal ő kap én nem és őt biztos nem ismerik.
2017. aug. 24. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

A fellépéstől is függ, ritka, hogy a lány csak úgy magától puszit kezdeményzzen egy ismeretlen srácnál, kivéve, ha nagyon bejön neki. Viszont ha a srác a kézfogásnál egy mosollyal és természetes lendülettel behajol egy puszira, akkor a lány valószínűleg veszi a lapot és puszit ad neki, hacsak nem nagyon visszataszító az illető.


Ha rólad süt az önbizalomhiány és a bemutatásnál merev vagy, mint a deszka, a lány is elbizonytalanodik, és leáll a kézfogás után. Vagyis ez mindig két emberen múlik.

2017. aug. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hm most nem mindegy, hogy ki kinek add puszit?! Lehet egy aranyos köszönő gesztus de hát...Meg igazából valaki azt hiszi, hogy ettől lesz menő...meg az a **** 3 puszi az is mire jó? Én inkább olkezos vaagyok....De van a baráti körömben olyan aki mindig lepuszil mindenkit,amit nyilván nem fogok ellenezni, de magamtól sohasem adok, max. rokonoknak meg talán,ha ajit kapok, akkor is ölelés..

És ne foglalkozz velük, ezért ne legyenek rossz érzéseid.

2017. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es! Köszönöm a válaszod! Amiért ebbe a rovatba tettem a kérdést az az,hogy ez is (szerintem) a jele annak,hogy valamiért szakadék van köztem és a lányok közt. Gondolom,hogy annak lesz barátnője nagyobb eséllyel,akit kedvelnek a lányok.
2017. aug. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!