Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt nem felejti el egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem felejti el egy lány soha, ugye? Még akkorsem, ha nem akar folytatást?

Figyelt kérdés

ezt írta buli után:


nem tudom csak úgy figyelmen kivül hagyni, ami este történt. Nagyon átjárta a szívemet! Azóta 100-szor gondoltam rá, és beleremegek újra és újra. Ahogy figyeltél rám, a reakcióimat, sok férfi tanulhatna tőled! És nem véletlen, hogy így egymáshoz tudtunk közeledni


(nem dugás volt)


viszont nem akar többet, nem illünk össze. Ettől függetlenül ezt elfelejti egy lány valaha?


2017. aug. 24. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Hat, ilyent akkor írnék, ha udvariasan akarnék lepiteni valakit,....
2017. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Most komolyan, minden lúzer ide jön fenyezni magát, milyen jól dug?
2017. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszabb ***** válasza:
51%

Szerintem holnapra már a neved is elfelejti, nem viccből mondom.


#2: Te mit szívtál?

2017. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
talán nem volt világos: buliban találkoztunk először, majd Ő írta nekem ezt. Később lettem elküldve...
2017. aug. 24. 23:52
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt írta az úr. Nyilván soha nem látott. A szerencsétlen nőnek meg ilyen tajparaszt kellwtt... Ennyire barmok léteznek! Ez komoly?
2017. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Vékony nő vagyok. Nem szexbomba, de belém szerelmesek szoktak lenni a pasik, de ilyen gyökérrel legrosszabb pillanatokban sem kezdenék.
2017. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És kérdezik, a lányok miért nem akarnak ismerkedni, mert ilyen minosithetetlen, férfitól messze álló tsjoarasztok zaklatják őket.
2017. aug. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De igen, elfelejti. Az élet megy tovább, lesznek új találkozások, az emlékek halványulnak. Nem fog ezen ábrándozni évtizedekig.
2017. aug. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miert ne felejtene el? Most meg friss, talan gondol meg rad egy honapig es kesz. Gondolom nem veletlenul nem akart semmit. Ha talal valaki mast, onnantol meg fix, hogy soha tobbet eszebe se jutsz.
2017. aug. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

na, megvigasztallak.


vén tyúk vagyok (36), de 20 évesen, elsőéves egyetemistaként én is írtam ilyesmit egy srácnak.


a mai napig jó szívvel gondolok rá:)

2017. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!