Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít a korkülömbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít a korkülömbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lassan fél éve, hogy szétmentünk a barátnőmmel, rá 3 hónapra láttam meg munkahelyen 1 lányt, akire az exem után azt tudtam mondani, hogy ő "érdekelne". Pár hétre rá megszólìtottam, és megmondtam neki, hogy szeretném megismerni. Kb. 10 perce beszéltünk, és eljutottunk ahoz, hogy ki mennyi idős. Én 20 éves vagyok, ő 27, ezen "kiakadt", vagy mi, és közölte, hogy ő idősebb palit szeretne, mint ő maga. Azóta ha látjuk egymást, folyton bámul, illetve néha egymásra köszönünk. Ha "lekoptatott" miért nézeget? És miért számíthat ennyire a korkülömbség?


A normális válaszokat előre is köszönöm.


2017. aug. 25. 03:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, csak személyiség számít s ismerjétek meg egymást, mielőtt bármi egyéb célotok vagy megvonásotok lenne.
2017. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát elsősorban én csak megismerni akartam, de mikor a korhoz jutottunk el, már egyből ezzel jött. Persze biztosan látta rajtam/tudta, hogy a külseje megfogott, de azzal nem sokra megyek. Ha már ennek sem ad esélyt, akkor lényegtelen. Csak nagyon nyugtalanító, hogy fél év alatt rajta kívül nem tudom másra azt mondani, hogy érdekel, illetve az állandó bámulását nem tudom hova tenni.
2017. aug. 27. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!