Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki árulja már el nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki árulja már el nekem, hogy ilyen gyönyörű lányoknak mi szükségük van ilyen ribis magamutogatásra?

Figyelt kérdés

[link]

Vannak még ehhez hasonló képek az instagramján, és most nem csak erről a lányról van szó, hanem még rengeteg szép lányról, akiknek ennél még durvább képei is vannak, pedig ők is értelmes lánynak néznek ki, nem szolis műkörmös ringyóknak.

Én megértem, hogy a fuckboyoknak ez jön be, de NEM VAGYOK IRIGY! Komolyan szebb egy olyan képen, amin mosolyog, és nincs kint semmije

[link]


Enélkül nem kap pozitív visszacsatolást? Mert azt erősen kétlem.



2017. aug. 25. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Mindig az aranyosan és szendén kinéző lányoknak van a legpiszkosabb nemi életük, jobb ha tudod.
2017. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Ezek nem is durva fotók.
2017. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki azt posztol ami neki jól esik. Ha ő igy érzi jól magát akkor hagy tegye.
2017. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Az első csak erőlködős a második meg csak sznobos.
2017. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Csak ő hiszi azt,hogy neki erre szüksége van.Akkor csak csinálja!Az ő élete,az ő döntése.
2017. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
78%
Sznobos??
2017. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Az elso kep egyaltalan nem ribis. Kezeltesd magad.
2017. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

21:05

Miért van ennyi paraszt gyakorin, aki minden mondata végére odaír valami személyeskedést?

2017. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Ennek a lánynak 4ezer követője van?!:O Most biztos nekem van furcsa ízlésem, de szerintem annyira nem szép. Nem tetszik a tekintete, olyan butuska/felszínes vagy nem is tudom milyen. Rengeteg ilyen lány van, szimplán nárcisztikus személyiség és ennyi. Egyébként az ilyen képekre megy a lájk, és ez mint tudjuk mindennél fontosabb. :DD
2017. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Ott a direct message, kérdezd meg tőle.

Amúgy lehet, hogy vannak szponzorai, és nyilván úgy tud nézettséget szerezni, ha kiteszi magát érte.


21/L

2017. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!